High Definition Video Camera TEVO-V1080
Mar 24, 2017
Подробности за продукта
Модел NO .: TEVO-V1080
Тип: видео конферентна система
Видео: Видео
Запазена марка: Tenveo
Спецификация: CE, FCC, RoHS
Произход: Shenzhen
1 TEVO-V1080 е фиксиран фокус, особено подходящ за малки и средни конферентна зала, класната стая и т.н.
2 Той също така може да осигури перфектно качество на изображението при слаба осветеност на околната среда, особено подходящ за осветление на общата ситуация.
3 Максималната разделителна способност може да достигне до 1920 * 1080, честота рамка макс изход може да се постигне 30F / с, гарантира висока разделителна способност, по същото време, също така да отговори на търсенето на плавността на снимката.
4 сигнал-шум на видео камера пряко влияят на ефективността на компресия на изображението код на видео с висока резолюция конференция телевизия терминал. В TEVO-V1080 прилага алгоритъм за намаляване на nosie въз основа на оценката на движението, с помощта на ново поколение от шума сензори, ефективно намаляване на шума.
5 Tevo-108 с помощта на най-съвременни CMOS сензор в индустрията, която може да поддържа WDR (широк динамичен обхват), може ясно да улови изображения цялата сцена под силната светлина и тъмно контраста на околната среда, като например осветлението.
6 Tevo-1080 осигури VISCA, PELCO-D
7 Дистанционно управление функция предаване на сигнала. Tevo-1080 може да бъде в състояние да получи освен неговото собствено дистанционно управление сигнал, също може да получава сигнал за дистанционно управление от страна на потребителя, изпратете сигнал до терминала за видео конферентна throuth на VISCA в пристанището.
| спецификация на продукта | |
| формат видео | 1080p / |
| Скорост на предаване | 9600 / 4800bps |
| тип сензор | CMOS, 1 / 2.7inch |
| сензор пиксел | 2.1million |
| Видео изход | USB2.0 |
| система на сигнала | 1080P () 720P (1280x720) VGA (640x480) CIF (352x288) |
| Контролен терминал | USB, RS232C, RS485 (Двупосочен) |
| бял баланс | Auto / Manual |
| компенсация на задното осветяване | поддържа |
| Скорост на предаване | 9600 / 4800bps |
| Pan скоростта на движение | 1-280 ° / S |
| Скоростта на движение Tilt | 1-100 ° / S |
| Pan гама движение | 360 ° |
| Pan сканиране автоматично | поддържа |
| Boundary сканиране | 0-35 ° |
| Дистанционно | IR безжични дистанционно управление P / T |
| тип протокол | VISCA, Pelco-D, Pelco-P |
| захранващ адаптер | DC12V / 2.0A |
| разсейване на мощност | 12W |
| размер | 240 х 95 х 145 милиметра / 330 х 285 х 130мм (преди / след опаковане) |
| цвят | Silver & черно |
| тегло | 600 грама / 1,66 кг (преди / след опаковане) |
| Работна температура | 0-50 ℃ |
Добави .: Room511-514, Fengtian нова техническа сграда, Северна Xuegang Road, Longhua нова дистрибуция. Shenzhen.CN.
Тел: 86-13657740706
Факс: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE: Рейчъл Лян (008613657740706)
QQ: 451810239
WeChat: 13657740706





