720p HD видео конференция Камера Tevo-V720
Mar 24, 2017
Подробности за продукта
Основна информация
Модел Tevo-V720
Тип: видео конферентна система
Видео: Видео
Съобщение: Безжичен
Посочвайки Feature: ненасочена
Цвят: Бял
720p HD видео конференция Камера: USB 2.0
10-кратно увеличение на обектива: 1280 * 720 30frames
Запазена марка: Tenveo
Описание на продукта
Характеристики на продукта: Tevo-V720 видеоконференция графични изображения камера, изображение на замръзване, Фиксирани мащабиране; едно кликване работа, лесен за употреба, напълно функционален, производителността е забележителна може да бъде дългосрочна стабилна работа, лесен за употреба, не е нужно! да maintain.With цел многоточково предварително зададена, памет, площ сканиране, спомагателни контрол превключвател, инфрачервено дистанционно управление, обърнато изображение, огледален образ, изображение замразяване и др неограничен сканиращ обхват, съвместим с различни контрол протокол, като се използва стандартен RS422 / RS232 контрол режим.
| Модел | TEVO-V720 |
| сензор | MT9M034 1.3 милиона пиксела. (1280 * 720 крак 30 кадъра / сек.) |
| Резолюция | 720P (1280x720) VGA (640x480) CIF (352x288) |
| скорост на кадрите | 720: 30 кадъра |
| Минимално осветление | 0.5Lux при F2.0 |
| Лещи | 1.3 милиона пиксела |
| експозиция | Автоматичен |
| Zoom | фиксиран фокус |
| Бял баланс | Auto / Manual |
| Сигнал към шум | > 50 db |
| Pan ъгъл на завъртане | 360 ° |
| ъгъл на завъртане Наклон | До: 90 °, надолу: 45 ° |
| Pan / Tilt Speed | 1-280 ° / S; 1-100 ° / S |
| мощност | DC 12V |
| размери на продукта | 240 х 95 х 145 милиметра / 330 х 285 х 130мм (преди / след опаковане) |
| Тегло на продукта | 600 грама / 1,66 кг (преди / след опаковане) |
Добави .: Room511-514, Fengtian нова техническа сграда, Северна Xuegang Road, Longhua нова дистрибуция. Shenzhen.CN.
Тел: 86-13657740706
Факс: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE: Рейчъл Лян (008613657740706)
QQ: 451810239
WeChat: 13657740706





