TEVO-HD9618 HD 1080p видео конференция PTZ уеб камера с HD-Sdi HDMI DVI изход
Mar 24, 2017
Модел NO .: TEVO-HD9618
Видео: Видео
Съобщение: Безжичен
OEM: ODM
Сензор: 1 / 2.8 "Exmor CMOS
Обектив: 18 X оптично увеличение, 12-кратно цифрово увеличение
Вградени Видео изход: HDMI, 3G-Sdi, YPbPr, CVBS, DVI-I
Език: английски, или като по поръчка
Запазена марка: PUAS или като потребителски
Спецификация: 220x160x160mm
HS код: 8525
Тип: видео конферентна система
Състав: CMOS
Цвят: Черен
Време за доставка: 3 дни след плащането
Ефективни пиксели: 3.27 мегапиксела
Сигнална система: 1080 60p / 50p
Camera Control Interface: RS-232C / RS-422
OSD: Да
Транспортна опаковка: Neutral пакет или като Индивидуално
Произход: Китай
Преглед на продукта:
TEVO-HD9618 е нашата марка високо интелигентна HD видео конферентна камера, с модул, предоставяйки 3.27MP на изображения с висока разделителна способност. Всички настройки на фотоапарата и панорама / наклон / увеличение дистанционно управление за контрол комуникация високоскоростен. Уникална патентована автоматично флип технология (настолен или таванен монтаж), с 255 предварително зададени настройки, настройка многофункционална PTZ. RS232 и RS422 дистанционно управление (VISCA, PELCO P / D протокол) интерфейс.
Невярно Приложение:
TENVEO HD видео конферентна камера е широко използван в видеоконференции, стая конференция, телеприсъствие, многопартийна конференция, дистанционно обучение, образователни институции, фирмени обучения, бизнес среща, правителство, телемедицината, корпус на поклонение, интернет комуникация, наблюдение, съдебни зали и т.н.
Характеристики на продукта:
1. Full HD 1080p 50/60
съотношение променливо увеличение 2. 240 пъти (20 х оптично увеличение с 12-кратно цифрово увеличение)
3. 1 / 2.8 "Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G-SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI изход изображение едновременно
5. изхода HD и SD сигнал едновременно
6. поддържа VISCA и PELCO P / D протокол
7. Едно дистанционно управление с четири камери
дъното 8. висок клас сплав, намалете температурата на камера, гарантира изход изображение стабилно
9. Вграден RJ45 достъп до интернет, подкрепа 10M / 100 интернет
10. 255 пресети позиции с компютър или контролера на клавиатурата, 254 адреси могат да се настройват автоматично идентифициране
11. разположение Multi методи за контрол, подкрепа RS232 / 485 проверки, няма нужда да се промени кодек
12. Съвместим с основен видео-конферентна връзка и лекция улавяне кодек
Технологични параметри:
| МОДЕЛ | TEVO-HD9618 |
| сензор | 1 / 2.8 "Exmor CMOS |
| ефективни пиксели | 2.1 |
| Формат на видеоклипа | 1080P / 60, 1080P / 50, 1080P / 30, 1080P / 25, 1080i / 60, 1080i / 50, 720P / 60, 720P / 50, 720P / 30, 720P / 25 |
| ZOOM | 18x оптично увеличение |
| ирис | Auto / Manual |
| Ъгъл Зрително поле | 2.9 & # 176; (Т) -55,4 & # 176 (W) |
| фокус | Auto / Manual / Push |
| Мин. осветление | 0.5Lux / 0.095lux |
| Бял баланс | Auto / Manual |
| S / N съотношение | & # 8805; 50 db |
| електронен затвор | 1 до 1 / 10000s |
| Цифрово шумопотискане | 2D / 3D |
| Обратно светлина за възнаграждения | On / Off |
| Предварително | 255 |
| Pan / Tilt Ъгъл на завъртане | Pan & # 177; 170 & # 176;, Тил -30 & # 176; ~ 90 & # 176; |
| Pan / Tilt Speed | 0.1-180 & # 176 (PAN), 0.1-120 & # 176 (Покажи) |
| Контролен терминал | RS-232C / RS-422 |
| Control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Видеоизходът | SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI, CVBS |
| операция на температурата | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186 С |
| мощност | DC12V |
| Консумация на енергия | 12W |
| тегло | 2.5кг |
| мрежа на параметъра | |
| Network Video Coding | MJPEG, H.264, High Profile |
| стандарт за кодиране | 1080P (1920 * 1080) до 30 кадъра / сек, 720P (1,280 * 720) до 30 кадъра / сек, D1 (720 * 576) до 25 кадъра / сек |
| Network Protocol | L2TP, IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, QoS, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, SNMP, SIP, GB / T28181, ONVIF |
| Audio Stream | AAC-LC boardband аудио кодиране, високо качество на звука. |
| Network Interface | Bulti в RJ45 достъп до интернет, подкрепят 10 M / 100 M интернет данни |
Нашите услуги:
1, с две години гаранция
2, OEM и ODM услуги (език, лого, опаковки и др наличен)
3, Бърза доставка (3-10 дни след получаване на плащането)
4, TT / Paypal приемлива
Tenveo Video Technology Co., Ltd е основана през 2001 г., професионален производител на видео конферентна камера, с CE, FCC, ISO9001: 2008 удостоверения. Ние се ангажираме да доставя високотехнологични, висококачествени и хуманизирани видео конферентна решения. OEM и ODM е на разположение.
Надявам се да си сътрудничат с вас!
За контакти:
Email: sales02@tenveo.com
Email: sales02@tenveo.com
Facebook: Xiaoling Ning
Twitter: Кери Ning
Skype: +8618677780472
Какво приложение: 86-18677780472
Ние чат: 18677780472
QQ: 936923808
Търговски Мениджър: cn1520308805nqcx



