Офис оборудване Конферентна система 12x оптично увеличение PTZ камера Всичко в едно
*. UHD видеокамера, хъб и високоговорител 9 метра радиус на улавяне
*. HD 1080p видео с автофокус, обектив с 12x увеличение. 4К резолюция
*. Стартирайте видео срещи с plug & play USB връзка към лаптоп
*. Съвместим с Mac и PC. Системни изисквания: Windows 7, 8.1 или 10, Mac OS X 10.7 или по-нова версия.
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
SZ Tenveo Video Technology Co., Ltd. е известен като един от водещите производители и доставчици в Китай, сега горещо ви приветстваме да продавате на едро CE одобрена конферентна система за офис оборудване с 12x оптично увеличение ptz камера всичко в едно на ниска цена от нашата фабрика. С помощта на модерно оборудване и технологии ние можем да ви гарантираме високото качество и добрата производителност на нашето оборудване. Свържете се с нас за ценова листа и OEM&ODM услуга.
Офис оборудване Конферентна система 12x оптично увеличение Оптика PTZ камера и 9 метра високоговорител с обхват на улавяне на глас
1. Пълна аудио/видео конферентна група за средни до големи стаи: UHD видеокамера, високоговорител и хъб.
2. Компактен и елегантен дизайн, подходящ за повечето сценарии.
3. Висок клас високоговорител, Plug & play HD аудио позволява на всеки около конферентната маса да чува и да бъде чут ясно
4. Лесни и добри видеоконференции: Стартирайте видеосрещи с plug & play USB връзка към лаптоп и изберете софтуер за видеоконференции
5. Видео с висока разделителна способност: HD 1080p видео с автофокус, обектив с 12x увеличение. 4K разделителна способност гарантира, че виждате всеки детайл от залата за срещи.
6. Съвместим с Mac и PC. Системни изисквания: Windows 7, 8.1 или 10, Mac OS X 10.7 или по-нова версия.



Универсална съвместимост
Съвместим с Zoom, Skype за бизнеса, Microsoft Lync (Teams), Voovmeeting, CISCO WebEx и друг софтуер за конференции.
Лесен за използване
Съвпадение на работната система: Работи правилно в Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10 и по-нови версии. Просто включете камерата чрез USB кабел към устройството, което искате да свържете.

| Номер на модела | TEVO-VA512GROUP-EX |
| Сензор за изображение на ptz камера | 1/2,8" SONY CMOS |
|
Ефективен пиксел |
8,29 MP |
| Обектив | f=3.9mm-46,8mm |
| Апертура | F1.6-2.8 |
| Видео формат | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Хоризонтален ъгъл | 70,82 градуса (W)-6,48 градуса (T) |
| Фокус | Автоматично/Ръчно |
| Цифрово намаляване на шума | 2D и 3D намаляване на шума |
| Излагане | Автоматично/Ръчно |
| Видео интерфейси | HDMI, DP |
| Формат за видео компресия | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Контролен протокол | VISCA/Pelco-D/Pelco-P |
| Скорост на предаване | 9600/4800/38400/2400 |
| Pan/Tilt ротация | >±175 градуса, -90 градуса -+90 градуса |
| Скорост на управление на панорамата | 0.1 -80 градуса/сек |
| Скорост на управление на наклона | 0,1-60 градуса /сек |
| Предварително зададен номер | 255 предварителни настройки от Pelco-D, 32 предварителни настройки от Pelco-P, 7 предварителни настройки от Visca (10 предварителни настройки от дистанционно управление) |
| Акустично потискане на ехото (AEC) на високоговорителя | >65dB |
| Отговор на високоговорителя | 135Hz-20Hz |
| Обхват на приемане на високоговорителя с 2 разширителни микрофона | 9 метра |
| Интерфейси на хъба | DP*2; Интерфейс за захранване*1; USB Тип-C*1 |
| Кабели на хъба | 3m USB кабел*1, 5m DP кабел*2 |
| Операционни системи | Windows 7 или по-висока; Android, Mac OS™ 10.10 или по-нова версия, Linux (Изисква се за поддръжка на UVC.) Съвместим с Zoom, MS Teams, Skype и др. |
| Размер (Ш*В*Д) | Камера: 171.6*192.6*171.6mm; Високоговорител: Φ 180mm*37.4mm; Главина: 98*98*20м |
Популярни тагове: офис оборудване конферентна система 12x оптично увеличение ptz камера всичко в едно, Китай, производители, едро, цена, ниска цена, произведено в Китай
Може да харесаш също
-

20X Zoom евтина youtuber камера с микрофони
-

Office 2K AI проследяваща HD цветна видеокамера
-

Tevo - VHD12U и TEVO - M3B HDMI USB камера 12x Zoom ...
-

Оборудване за крайна точка за Full HD видео конференция
-

360 градуса Ultra HD 4K Panoramic Video Camera All -...
-

Запознайте се с бар 4K видео бар конференция уеб камера




