Голям конферентен микрофон с мащабиране, високоговорител, многопосочна последователна верига
Модел: TEVO-M5BEX
* Свържете двата високоговорителя с 3,5 мм аудио кабел
* два високоговорителя също могат да се използват отделно
* 8 професионални микрофона за постигане на 360-градусов всепосочен звук, максималният аудио радиус може да бъде до 12m × 15m (39,37 фута × 49,2 фута)
* Преместване на офис: Вградена 8000amh акумулаторна батерия с до 17 часа време за музика
* Усъвършенствана DSP технология, пълно дуплексно премахване на ехото
* Bluetooth, безжичен Dongle, USB връзка, лесен за използване: свързва се за секунди с лаптоп, смарт телефон и таблет.
* LED индикатори
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
Tenveo M5BEX Всепосочен последователен конферентен микрофон, високоговорител за голямо увеличение на конференцията




| Модел № | TEVO-M5B-EX |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Батерия | 8000mAH (вградена литиева батерия); Музикално време (до 17 часа); Живот на батерията (разговор) до 27 часа; Най-бързо време за зареждане: 3 часа; Време за редовно зареждане: 6 часа (Поддържа зареждане PD2.0/3.0, с максимална мощност до 18 W) |
| Тип връзка | USB/Bluetooth/безжичен/3,5 мм жак (верижната версия има 2x3,5 мм жак) |
| Размер на заседателната зала за единичен високоговорител | 15-30㎡ |
| Размер на заседателната зала за верижен високоговорител | 30-60㎡ |
| Среща с един високоговорител | До 15 присъстващи |
| Среща с верижен високоговорител | До 20-30 присъстващи |
| Обхват на приемане за единичен високоговорител | 6 метра (19,68 фута) |
| Обхват на приемане за верижен високоговорител | 12 метра (39,37 фута) |
| Микрофони | 4x аналогови силиконови микрофони |
| Тип микрофон | Всепосочен (360 градусов обхват на захващане) |
| Чувствителност на микрофона | -38dB |
| Сила на звука на високоговорителя | 120dB |
| SNR | 62dB |
| Намаляване на шума | да |
| Пълно дуплексно аудио | да |
| AEC | да |
| Честотен диапазон | 100Hz до 20kHz |
| Говорител | 5W/120dB |
| Интерфейс | 1 x Type-C, 1 x 3,5 mm последователно верижен порт, 1 x 3,5 mm аудио порт |
| Системни изисквания | Windows 7/8/10 или по-нова версия, MacOS 10.7 или по-нова версия, Chrome OS V29.01547 или по-нова версия |
| Поддръжка на приложения | Софтуер: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS, Xsplit и др. |
| Работна температура | -10 градус -+50 градус |
| Температура на съхранение | -10 градус -+45 градус |
| Влажност на съхранение | 20%-90% RH (без кондензация) |
| Работна влажност | 20%-80% RH (без кондензация) |
| Захранване | 5V /3A или 9V /2A |
| 1 размер на единица | Ø180mm×37.4mm |
| Размер на 2 единици | 220 × 208 × 133 мм (след опаковане) |
| 2 единици тегло | 2*0.62 кг/1,6 кг (нето/бруто тегло) |
| Опаковъчен лист | 2*Bluetooth високоговорител, 1*USB кабел, 1*3,5 мм последователен кабел, 1*Безжичен ключ, 1*OTG адаптер, 1*Ръководство за потребителя |
Популярни тагове: голям конферентен zoom микрофон високоговорител многопосочна последователна верига, Китай, производители, търговия на едро, цена, ниска цена, произведено в Китай












