USB 4K уеб камера с вграден микрофон
Модел: TEVO-VA4K
2,2 мм широкоъгълен обектив
Компактен дизайн "всичко в едно".
Plug & Play USB свързаност
1/2.3 CMOS сензор (SONY IMX377)
11,10 мегапиксела
Ai Auto Framing на 2K резолюция, продължете да проследявате и фокусирате високоговорителя
4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440), 1080P(1920*1080) качество на изображението
Вграден 1 многопосочен микрофон и 1 високоговорител
124 градуса широко зрително поле без изкривяване
Съвместим с всяко софтуерно приложение за видеоконференции и облачна услуга
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
Tenveo VA4K 11MP 4K уеб камераАвтоматично рамкиране с изкуствен интелект на 2K 124 градуса FOV USB Type-C с микрофон и високоговорител Live Broadcast Video Calling Conference PC Web












Tenveo VA4K е конферентна камера, предназначена за Huddle стаи и малки конферентни зали. С 1/2,3 CMOS сензор (SONY IMX377), 2,2 mm обектив, ултрашироко зрително поле от 124 градуса, VA4K прави всички в конферентната зала ясно видими. 4K UHD оптични лещи осигуряват невероятно качество на видеото за подобряване на сътрудничеството лице в лице. Интегрираното аудио е оптимизирано за малки пространства и осигурява изключително звуково изживяване. Всенасоченият микрофон и високоговорител помагат да се осигури звукът толкова страхотен, колкото изглеждат. С компактен дизайн "всичко в едно", USB plug and play и просто работи с всяко софтуерно приложение за видеоконференции и облачни услуги.
| Модел | TEVO-VA4k |
| Име | Аудио и видео всичко в една уеб камера |
| Сензор за изображение | 1/2.3 CMOS сензор (SONY IMX377) |
| Обектив | 2,2 мм широк зрителен ъгъл |
| Ефективен пиксел | 11,10 мегапиксела |
| мащабиране | Фиксиран фокус |
| Интерфейс | Микро USB2.0 |
| Формат за видео компресия | MJPEG,YUV |
| Резолюция | 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Зрително поле | Диагонал: 124 градуса, Хоризонтално: 112 градуса, Вертикално: 82 градуса |
| Минимално осветление | 350 лукса |
| Захранване | USB захранване, 5V, 70mA |
| Микрофон | Вградени 2 многопосочни микрофона |
| Говорител | Вградени 2 високоговорителя |
| МИНИСТЕРСТВОТО | 50см |
| Баланс на бялото | Авто |
| FPS | Макс. 30 кадъра в секунда (MJPG) |
| Дължина на кабела | 3m |
| Система за поддръжка | Windows:10, 8.1, 8, 7 и macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Съвместим софтуер | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting и т.н. |
| Аксесоари | USB кабел, ръководство за потребителя |
| Консумирана мощност | 2w |
| Честота на високоговорителя | 20Hz-20KHz |
| Импеданс | 4Ω |
| Максимална мощност | 85dB |
| Посока на микрофона | Всепосочен |
| Чувствителност | -33dBFS |
| Честота на микрофона | 20Hz-20KHz |
| Обхват на приемане (радио) | 3m |
| Размер на продукта | 262(Ш)×85,5(Д)×110(В)mm |
| Тегло на продукта | 0.33 g |
Популярни тагове: usb 4k уеб камера с вграден микрофон, Китай, производители, едро, цена, ниска цена, made in China
Може да харесаш също
-

20x оптично увеличение ptz 1080i производители
-

Включете и възпроизведете високоговорител за настолн...
-

Видеоконференция за автоматично фокусиране
-

Tevo - VHD12U и TEVO - M3B HDMI USB камера 12x Zoom ...
-

PTZ 20x оптично увеличение Видеокамера за поточно пр...
-

TEVO-VA300B Всичко в едно EPTZ уеб камера Conference...





