Аудио визуална конференция KIT-4K HDMI CAMERY 12x Zoom Безжичен микрофон високоговорител 2 разширителни микрофони
Модел: Tevo - VA612Group - ex
* 12x оптично увеличение, UHD4K камера
* 1/2.8''Sony CMOS сензор, 8.29MP Ефективни пиксели
* HDMI USB видео изход
* Предварително настройка: 10 чрез IR дистанционно настройване (256 чрез RS232)
* 8 Вградени - в веществени микрофони за постигане на 360 градуса Omni - Насочен звук пикап
* Максималният радиус на аудио може да бъде до 6 метра + разширителен микрофон (3M Pick Up Radius)
* Вградена в 8000mAh батерия за високоговорителя, дълго време, използвайки времето
* Точно, гладко и мълчаливо движение на PTZ (PAN: 350 градуса, наклон: 180 градуса)
* 2D и 3D NR за най -добро качество на видео при различни условия на осветление
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
Tenveo 2024 Нова система за видеоконференции -
12x Zoom HDMI 4K камера +Bluetooth Microphone Speakerphone + 2 разширителни микрофони всички в една група

Tevo - VA612Group - ex, решение за видеоконференции за конферентни зали от средата до големия -, предоставя висококачествени Ultra HD видео и кристално ясен аудио, гарантира, че всички участници да бъдат чути и виждани ясно. Групата обединява Ultra HD 4K PTZ камера с 12x оптично увеличение, пълен дуплекс високоговорител с 360 -градусов капацитет за пикап, хъб и 2 MIC за разширяване. Съвместим със софтуера за видеоконференции и платформи като Zoom, Skype for Business, Microsoft Meet. Тя може да бъде широко използвана в бизнеса, правителството, църквата, образованието, фармацевтичната индустрия и други.

| Име на артикула | Tevo - va612group - ex |
| HD конферентна камера | |
| Оптично увеличение | 12x увеличение |
| Сензор за изображение | 1/2.8 "Sony CMOS |
| Ефективни пиксели | 8.29mp |
| Обектив | f =4.1 mm-49.2mm |
| Бленда | F1.8-2.68 |
| Видео формат | 4KP@30fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| H.264, H.265, MJPG, Yuy2, NV12 | |
| Хоризонтален ъгъл | 70.28 градуса (W) -6.57 градуса (t) |
| Фокус | Автоматично / ръчно |
| Намаляване на цифровия шум | 2D и 3D намаляване на шума |
| Излагане | Автоматично / ръчно |
| Видео интерфейси | HDMI, DP |
| Формат на компресиране на видео | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Контролен протокол | Visca/pelco - d/pelco - p |
| Скорост на бод | 38400/9600/4800/2400 |
| Контролен интерфейс | RS232 (само вход), RS485, UVC1.1 |
| Въртене на тилата | ± 175 градуса, -90 градуса -+90 степен |
| Скорост на контрол на тигана | 0.1 -80 степен /сек |
| Скорост на контрол на накланяне | 0,1-60 градуса /сек |
| Предварително зададен номер | Потребителят може да настрои до 255 предварителни настройки (10 предварителни настройки от IR дистанционно) |
| Високоговорител | |
| Акустично ехо анулиране (AEC): | > 65db |
| Сила на високоговорителите | 5W |
| Обем на високоговорителите | 110db |
| Отговор | 100Hz-20kHz |
| Обхват на пикап | 6м (радиус) |
| Чувствителност към микрофон | -38db |
| SNR (съотношение сигнал / шум) | 62db |
| Интерфейс | DP интерфейс; 2x3.5mm жак (за разширителни микрофони) |
| Хъб | |
| Интерфейс | Dp*2; Захранващ интерфейс*1; USB тип - c*1 |
| Захранване | DC 12V |
| USB кабел | 3M USB кабел*1 |
| Свързващ кабел | 5M DP кабел*2 |
| Общ параметър | |
| Експлоатационни системи | Windows 7 или по -високи; Android, Mac OS ™ 10.10 или по -високо, Linux (необходим за поддръжка на UVC.) |
| Поддръжка на приложението | Съвместим с Zoom, MS екипи, Skype и др. |
| Входно напрежение | DC 12V |
| Вход ток | 2.0a (макс.) |
| Съхранявайте температурата | -20 градуса до 60 градуса |
| Съхранявайте влажността | 20% -90% RH |
| Работна температура | 0 градуса до 40 градуса |
| Работна влажност | 20% -80% RH |
| Размер (W*H*D) | Камера: 171.6*192.6*171.6mm Високоговорител: 143*143*75 мм Микрофон за разширение: 74*74*20 мм Хъб: 98*98*20 мм |
| N.W. / G.W | 2.77kg / 4kg (нето / брутно тегло) |
Популярни тагове: Аудио визуална конференция Kit-4K HDMI Camera 12x Zoom Безжичен микрофон Свецефон 2 разширителни микрофони, Китай, производители, търговия на едро, цена, ниска цена, направена в Китай
Може да харесаш също
-

Най -добрата видео уеб камера с 4K 30fps за Skype и ...
-

4K 12x оптично увеличение с USB3.0 PTZ Conference Vi...
-

12x ОПТИЧНО ОБОРУДВАНЕ НА ДОБА
-

FHD 4K уеб камера с вградена - в микрофон за Skype
-

VA300C 4K EPTZ Webcam Conference Webcam USB за VMIX ...
-

UHD 4K PTZ конферентна камера с 12X оптично увеличен...






