Микрофон и високоговорител за уеб конференция
Модел: TEVO-NA100-Вградени 3 високопроизводителни всепосочни микрофона
-Потискане на ехото и намаляване на шума
-USB 2.0 и 3,5 мм аудио интерфейс
-3M повторения на пикапа
-LED индикатори
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
микрофон и високоговорител за уеб конференция:

Маркирайте
Кристално чист звук за ефективни срещи
Уверете се, че всички се чуват с 3 вградени многопосочни микрофона и 3 м родио
USB 2.{1}} и 3,5 мм аудио интерфейс
Свържете лесно към вашия компютър или лаптоп чрез USB2.0 и Включете прикачения 3,5 мм жак кабел в порта за слушалки на мобилното си устройство.
Технология за цифрова обработка на сигнали (DSP).
Ехото и намаляването на шума осигуряват кристално чист звук без ехо или изкривявания
LED индикатори
Интуитивните червени и сини LED индикатори ви дават визуални насоки
Няколко истински снимки



Свързани продукти

Спецификация
| Препоръчителни параметри | |
| Размер на стаята | 10-15㎡ |
| Участници | 3-5 |
| Параметър на микрофона | |
| Вземете разстояние | 3M |
| Честота на отговор | 30-16KHz |
| Вграден микрофон | 3 |
| Разширен микрофон | не / не може да се разшири |
| високоговорител | |
| Максимален изход (dB) | 83dB |
| Честота на отговор | 30-16KHz |
| аудио | |
| Пълен дуплекс | √ |
| Потискане на шума (DNR) | √ |
| Автоматично усилване (AGC) | √ |
| Интерфейс за връзка | |
| USB интерфейс | √ |
| Bluetooth връзка | N/A |
| Пакет | |
| Размер на продукта | Φ140 x 32 мм |
| Размер на опаковката | 245х170х50мм |
| Тегло | 0.5 кг |
| Аксесоар | (1,8 м) ръководство за носене на USB кабелна кутия |
| Работна среда | |
| Приложима система | Уиндоус експи |
| windows Vista | |
| windows 7/8/10 | |
| Мощност | USB: 5 V DC при 300 mA максимум |
| Работна температура | 5 градуса -40 градуса |
| Температура на съхранение | -30 градус —55 градуса |
| Вградена батерия | N/A |
| Стандарти | FCC / CE / RoHS |
| Размер на продукта | Φ140 x 32 мм |
| Размер на опаковката | 245х170х50мм |
| Тегло | 0.5 кг |
| Аксесоари | USB кабел, калъф за носене, ръководство |
Какво има в кутията 1 X Микрофон1 x USB кабел1 x Калъф за носене1 x Ръководство
Популярни тагове: микрофон и високоговорител за уеб конференции, Китай, производители, на едро, цена, ниска цена, произведени в Китай









