
USB3.0 Многопосочни микрофони
Модел:TEVO-M5
6M 360 градусови приемни радиостанции
USB към компютър, Bluetooth с ключ към мобилен телефон и PAD
Вграденото висококачествено насочване осигурява 360-градусово аудио улавяне
Потискане на ехото и намаляване на шума
Съвместим с всички водещи UC платформи
Перфектен за компютър, смарт телефон или таблет)
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
USB3.0 Многопосочни микрофони

6M 360 градусови приемни радиостанции
USB/Bluetooth ключ към компютър/мобилен телефон
Вграденото висококачествено насочване осигурява 360-градусово аудио улавяне
4 микрофона и 1 високоговорител
Потискане на ехото и намаляване на шума
Съвместим с всички водещи UC платформи
Перфектен за компютър или таблет

Изключителен преносим дизайн, за да можете да бъдете мобилни с лек дизайн, защитна чанта за пътуване и живот на батерията за 14 часа време за разговори.
Подходящо за заседателни зали в рамките на 60-80 квадратни метра. Поддържайте срещи на място с по-малко от 20 души.
Поддържа 3,5 mm изход за аудио възпроизвеждане, може да бъде външни слушалки или високоговорители.
Работи с повечето приложения за UC, видеоконференции и облачна комуникация като ZOOM, Vidyo, Webex, Skype за бизнеса, Google Hangout и т.н.



Спецификации на технологията за Bluetooth високоговорител TEVO-M5 | |
| Вид на продукта | USB / Bluetooth високоговорител |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Батерия | 8000mAH (вградена литиева батерия); Музикално време (до 14 часа); Живот на батерията (разговор) до 27 часа; Време за зареждане до 3 часа(Поддържа PD2.0/3.0 зареждане, с максимална мощност до 18W) |
| Вид на връзката | USB/Bluetooth/Безжичен/3,5 мм жак |
| Размер на заседателната зала | 15-30㎡ |
| Среща с | До 15 присъстващи |
| Обхват на пикап | 6 метра (19,68 фута) |
| Микрофони | 4x Професионален микрофонен масив |
| Тип микрофон | Всепосочен (360 градусов обхват на захващане) |
| Чувствителност на микрофона | %7б%7б0%7д%7ддБФС |
| Намаляване на шума | да |
| Пълно дуплексно аудио | да |
| АЕЦ | да |
| Честотен диапазон | 100Hz до 22kHz |
| Говорител | 5W/120dB |
| Интерфейс | 1 x Type-C, 1 x 3,5 mm аудио порт |
| Системни изисквания | Windows 7/8/10 или по-нова версия, MacOS 10.7 или по-нова версия, Chrome OS V29.01547 или по-нова версия |
| Поддръжка на приложения | Софтуер: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS и Xsplit и др. |
| Работна температура | 0 градус --50 градус |
| Температура на съхранение | -10 градус -- +60 градус |
| Работна влажност | 20% -- 85% RH (без кондензация) |
| Захранване | USB: 5V DC при 500 mA максимум |
| Размер на продукта | 180mm*180mm*34.7mm/220*108*83mm (преди/след опаковане) |
| Тегло на продукта | {{0}}.62 KG /0,95 KG (нето / бруто тегло) |
Моля, свържете се с нас, ако се интересувате от TEVO-M5
Популярни тагове: USB3.0 Многопосочни микрофони, Китай, производители, търговия на едро, цена, ниска цена, произведено в Китай






