Конферентни микрофонни решения Превъзходно аудио за вашата среща
Модел No.Tevo - m5bpro
6m 360 градуса радиостанции за пикап
USB/Bluetooth/безжична връзка
Вграден - във високо - fidelity all - насочване осигурете 360 градуса аудио пикап над 6M
Отмяна на ехо и намаляване на шума
Съвместим с цялата водеща UC платформа
Перфектен за компютър, смарт телефон или таблет
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
Tenveo Magicall M5BPRO е премиум безжичен конферентен високоговорител, изграден за съвременни срещи.
Той разполага с USB, Bluetooth 5.0 и безжични връзки на Dongle, 8 - микрофонски масив и 5W ултра-изчистен високоговорител за 360 градуса гласов пикап до 6 метра.

С батерия от 8000mAh, намаляване на шума и пълна дуплекс технология, вашите разговори остават естествени, ясни и непрекъснати. Интуитивните LED индикатори и универсалната съвместимост правят M5BPRO идеалният избор за бизнес срещи, отдалечена работа и хибридни конференции.

PC Microphone Speaker Business Conference USB високоговорител за Skype

Прости основни функции:
6m 360 градуса радиостанции за пикап
USB към компютър, Bluetooth към мобилен телефон и подложка, безжичен до компютър
Вграден - във високо - fidelity all - насочване осигурете 360 градуса аудио пикап над 6 m
Отмяна на ехо и намаляване на шума
Съвместим с цялата водеща UC платформа
Перфектен за компютър, смарт телефон или таблет
Свържете се с нас:
SZ Tenveo Video Technology Co, .ltd
Добавяне: B-8th етаж, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., Shenzhen, Китай, Китай
Имейл: Sales09@tenveo.com
Тел/weChat: +86 135 5233 5495
WhatsApp: +86 134 7469 0572
Skype: Live: 956467630_1
Уебсайт:www.tenveo - видео - conference.com
| Tevo - m5b pro | |
| Име на артикула | USB / Bluetooth високоговорител (Cascade не е задължителен) |
| Модел № | M5B Pro |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Батерия | 8000mAh (построен - в литиева батерия); Време за музика (до 18 часа); Най -бързо време за зареждане: 3,5 часа; Редовно зареждане на времето нагоре: 7 часа (поддръжка PD2.0/3.0 зареждане, с максимална мощност до 18W) |
| Тип връзка | USB/Bluetooth/Wireless |
| Размер на заседателната зала за единични високоговорители | 15-30㎡ |
| Среща с единични високоговорители | До 15 присъстващи |
| Обхват на пикап | 6 метра |
| Микове | 8x аналогов силициев масив |
| Тип микрофон | Omni - посока (360 градуса диапазон на пикап) |
| Чувствителност към микрофон | -38db |
| Обем на високоговорителите | 120db |
| Snr | 62db |
| Намаляване на шума | Да |
| Пълен дуплекс аудио | Да |
| АЕК | Да |
| Честотен диапазон | 100Hz до 20kHz |
| Говорител | 5W/120db |
| Интерфейс | 1 x тип - c, |
| Системни изисквания | Windows 7/8/10 или по -горе, MacOS 10.7 или по -горе, Chrome OS V29.01547 или по -горе |
| Поддръжка на приложението | Софтуер: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, Obs, Xsplit и т.н. |
| Работна температура | 0 градуса -+45 степен |
| Температура на съхранение | -10 градуса -+45 степен |
| Влажност на съхранението | 20% - 90% RH (некондензиране) |
| Работна влажност | 20% - 80% rh (не-condensing) |
| Захранване | 5V /3A или 9V /2A |
| Размер на продукта | 180mm*180mm*35.4mm/220*108*83mm (преди/след опаковане) |
| Тегло на продукта | 0,61 кг /0,95 кг (нето / бруто тегло) |
Популярни тагове: Конференция Microphone Solutions Превъзходно аудио за вашата среща, Китай, производители, търговия на едро, цена, ниска цена, направена в Китай














