
Всенасочен микрофон за видеоконференция
последователен USB високоговорител;
Обхват на вдигане 5 плюс 5 метра:
8 Microphpone масив, Full-Duplex Audio & 360 градусов микрофонен масив;
Поддържайте срещи на живо с 8-10 души от 20 квадратни метра;
Кристално ясни разговори по време на всякакви конферентни разговори;
Автоматично намаляване на шума и премахване на ехото;
Мулти-връзки с вашите устройства чрез USB и AUX аудио жак;
Win 7/8/10, Mac OS *10.9 или по-висока, Chrome OS, Linux, Android, IOS и т.н.;
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
Професионален високоговорител 360 градуса гласов USB микрофон 10M TEVO-NA200EX

Дейзи-верига/използване самостоятелно Идеален за пространство за срещи – високоговорителят TEVO-NA200EX разполага с функции за последователна верига, каскадните 1 високоговорители за конференция значително разширяват вашето ефективно пространство за срещи, осигурявайки превъзходно аудио за съвместна конференция. Това е нов ъпгрейд, базиран на M2, като се вземат предвид нуждите на нашите клиенти. Най-добрата част е, че можете не само да вземете NA200 плюс NA200S на по-голяма среща, позволявайки на повече присъстващи да участват в конферентния разговор, но да използвате самостоятелно за 2 малки стаи като два високоговорителя M2.
Ai гласов алгоритъм & Auto-Adjusting Pickup Tech – skype високоговорител прилага базирания на AI VoiceIA алгоритъм за елиминиране на шума в съответствие с динамиката на околната среда, ефективно потискане на ехото, така че да филтрира околния шум в открити среди, като ви осигурява превъзходен потапящ звук. Междувременно високоговорителят NA200EX е оборудван с високочувствителен набор от цифрови микрофони, който може да идентифицира разстоянието до източника на звук, като автоматично регулира силата на звука, за да реализира собствен баланс на силата на звука.
Пълен дуплексен аудио и 360-градусов микрофонен масив NA200EX високоговорител поддържа двоен разговор. Помогнете ви да проведете многостранна конференция навсякъде, без да се притеснявате за разстоянието, блокира вашата единна комуникация с вашите бизнес партньори, за да получите успешно обаждане. Високоговорител NA200EX, оборудван с 8 високочувствителни MEMS цифрови всепосочни микрофона, за да се гарантира, че всички се чуват по време на телеконференцията, което е различно от традиционния дизайн с един микрофон, постигайки истинско 360-градусово улавяне.
Висока съвместимост и множество връзки Портативният високоговорител NA200EX е съвместим с различни устройства, софтуер/приложения. Без значение дали използвате windows7/8/10, Mac OS, Android или IOS, конферентният високоговорител може лесно да бъде свързан. Телефонът с високоговорител NA200EX поддържа и често използвани софтуерни телефони като Zoom, Skype за бизнеса, WebEx, Google Hangout и др.
Дизайн на светодиоден индикатор и преносим размер с калъф С технология за формиране на лъч, NA200EX точно идентифицира позицията на хората, които говорят, и показва гласове под различни ъгли чрез LED светлини. Нещо повече, пръстенът ясно ще ви каже силата на звука, захранването и състоянието на връзката на серията NA200. Като се има предвид евакуацията на бизнесмени, конферентният високоговорител NA200EX се доставя със защитен калъф, за да го носите лесно! ПРОСТО носете високоговорител NA200EX в офиса/дома или когато пътувате!

Професионален безжичен високоговорител 360 градуса Voice Pick-up USB микрофон цена и спецификация както по-долу:


Може да свързва последователно 1 бр високоговорители с разширение (чрез RJ45 кабел) и да увеличи разстоянието на приемане на ge до 10 метра.
Разширителният високоговорител е за опция.

1. Доставка:
За примерни поръчки имаме продукти на склад; доставка в същия ден, когато получим поръчката;
За поръчка за покупка ние ще изпратим в рамките на 3-7 работни дни;
2. Опаковка:
Дунапренова опаковка отвътре; стандартна картонена опаковка отвън.

информация за компанията

Моля, свържете се с нас, ако се интересувате от Професионален високоговорител 360 градусов гласов приемник USB микрофон Цена 10M
Технически характеристики на TEVO-NA200EXаудиоконферентна система:
| Модел | TEVO-NA200EX |
| Конферентна зала | 5 м (16,4 фута) плюс |
| Обхват на пикап | 5 плюс 5 метра |
| Честотна характеристика на микрофона | 100Hz-22KHz |
| Вграден микрофон | 4 |
| Bluetooth | Не |
| Максимална мощност | 85dB |
| Честотен обхват на високоговорителя: | 100Hz-22KHz |
| Пълен дуплекс | √ |
| Подтискане на шума | √ |
| Автоматичен контрол на усилването | √ |
| Захранване: | AC100~240V, 50-60Hz, 12W |
| Работна температура | 0 градуса -50 градуса (работно състояние) |
| Влажност | 20 процента -85 процента |
| Поддръжка на ОС | Windows / Android / iOS / Linux |
| Аксесоари | 1x конферентен високоговорител; 1x Гаранционна карта |
| Интерфейс | 1x интерфейс тип-B; 1x RJ45 мрежов интерфейс; 1x Line in/Line out интерфейс |
| Захранване | Захранване чрез USB (5v/500mA), вградена литиева батерия 5200mAH; |
Популярни тагове: многопосочен микрофон за видеоконференции, Китай, производители, търговия на едро, цена, ниска цена, произведено в Китай




