Микрофон за конферентна зала
Daisy Chain Bluetooth високоговорител;
Пълнодуплексно аудио и 360 градусов микрофонен масив;
Вграден AI гласов алгоритъм и технология за автоматично регулиране на звука;
Оборудван с 4 високочувствителни MEMS цифрови многопосочни микрофона;
Лесно включване и пускане с Bluetooth, USB и минижак към мобилни устройства;
Удобни за потребителя функции, включително бутон за заглушаване на микрофона, контроли за повикване и сила на звука;
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
TEVO-NA200B Ново пристигане Daisy Chain Bluetooth високоговорител USB2.0 Bluetooth високоговорител за конферентна зала
TEVO-NA200B последователно верижен Bluetooth високоговорител може да разшири вашите пространства за срещи.
С вграден AI гласов алгоритъм и технология за автоматично регулиране на звука, TEVO-NA200B може автоматично да регулира силата на звука, за да оптимизира собствения баланс на силата на звука.
Пълен дуплексен аудио и 360-градусов микрофонен масив, високоговорителят TEVO-NA200B може да поддържа двоен разговор. Той е оборудван с 4 високочувствителни MEMS цифрови многопосочни микрофона, за да се гарантира, че всеки ще бъде чут по време на телеконференцията.
Портативният високоговорител NA200B е съвместим с всички популярни устройства, софтуер, приложения и т.н. С технологията за формиране на лъч NA200B може да идентифицира точно позицията на високоговорителя.
Можете да се насладите на срещата си у дома, в офиса или по време на пътуване.

Основни характеристики на TEVO-NA200B:
Daisy Chain Bluetooth високоговорител;
Пълнодуплексно аудио и 360 градусов микрофонен масив;
Вграден AI гласов алгоритъм и технология за автоматично регулиране на звука;
Оборудван с 4 високочувствителни MEMS цифрови многопосочни микрофона;
Лесно включване и пускане с Bluetooth, USB и минижак към мобилни устройства;
Удобни за потребителя функции, включително бутон за заглушаване на микрофона, контроли за повикване и сила на звука;
С технологията за формиране на лъч, NA200B може да идентифицира точно позицията на високоговорителя.
Повече подробности за продукта на TEVO-NA200B:
Идеален за малки и средни места за срещи
Tevo-NA200B Bluetooth високоговорител гарантира, че всеки ще бъде чут по време на конферентни разговори,
правейки вашата среща по-ефективна.

Пълен дуплексен аудио и 360-градусов микрофонен масив
Вградени 4 многопосочни микрофона за формиране на 360-градусов всепосочен звук,
подходящ за заседателна зала от 20 квадратни метра и поддържа срещи на живо с по-малко от 10 души.

Дълго време в режим на готовност
Вградената батерия с голям капацитет от 5200 mA прави високоговорителя дълго време за разговори
(9 часа работно време при максимален обем и 90 дни в режим на готовност).

Bluetooth високоговорител за софтфон:
5 метра обхват на улавяне на глас, забележително инчово и кристално чисто качество на гласа за средно голяма конферентна среща;

Водоустойчива повърхност
Водоустойчивата повърхност предпазва напълно от прах и вода;

Преносим и солиден дизайн:
Удобно е да работите с TENVEO NA200B във вашия дом, офис, на открито навсякъде, както желаете.

Лесно като Plug and Play:
Не се изисква ИТ. Настройката и използването на тези Bluetooth високоговорители е лесно, просто се свържете и наберете;
Съвместим с всички водещи UC платформи.

Може да свързва 1 бр високоговорители с разширение (чрез RJ45 кабел) и да увеличи разстоянието на приемане на ge до 10 метра.
Разширителният високоговорител е за опция.

Моля, свържете се с нас, ако се интересувате от верижен Bluetooth високоговорител USB2.0 за конферентна зала TEVO-NA200B.
Технически спецификации:
| Модел | TEVO-NA200B |
| Конферентна зала | 20-40m2 |
| Обхват на пикап | 5 метра |
| Честотна характеристика на микрофона | 100Hz-22KHz |
| Вграден микрофон | 4 |
| Bluetooth | √ |
| Максимална мощност | 85dB |
| Честотен обхват на високоговорителя: | 100Hz-22KHz |
| Пълен дуплекс | √ |
| Подтискане на шума | √ |
| Автоматичен контрол на усилването | √ |
| Захранване: | AC100~240V, 50-60Hz, 12W |
| Работна температура | 0 градуса -50 градуса (работно състояние) |
| Влажност | 20 процента -85 процента |
| Поддръжка на ОС | Windows / Android / iOS / Linux |
| Аксесоари | 1x конферентен високоговорител; 1x Гаранционна карта |
| Интерфейс | 1x интерфейс тип-B; 1x RJ45 мрежов интерфейс; 1x Line in/Line out интерфейс |
| Захранване | Захранване чрез USB (5v/500mA), вградена литиева батерия 5200mAH; |
SZ Tenveo Video Technology Co,.ltd
Добавяне: B-8th Floor, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., ShenZhen, China
Email:Sales09@tenveo.com
Тел/Wechat: плюс 86 135 5233 5495
Whatsapp: плюс 86 134 7469 0572
Skype: на живо:956467630_1
Уебсайт: www.tenveo-video-conference.com
Популярни тагове: микрофон за конферентна зала, Китай, производители, търговия на едро, цена, ниска цена, made in China








