Bluetooth Conference Microphone Speakerphone
Модел № :Tevo за това {1 )м6b
* USB/Bluetooth/Wireless/3.5mm жак
* Вграден в 8 вещни микрофона с висока вярност
* 6m радиус за пикап на глас
* 8000mAh батерия
* 2 Налични са разширителни микрофони (радиус на пикап на глас 3 метра)
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
TEVO - M6B Bluetooth Conference Microphone Speakerphone
За мащаба на малки и средни конференции

8x 36o градус Smart Microphone Array, 6m Voice Pick Up Radius
Tevo - M6B конференция Bluetooth високоговорител, с вграден - в 8 масив 360 градуса Omnidirectional микрофони, улавя звук от всички посоки и с вграден - в 5W силен говорител, осигурява ясно качество на гласа, позволявайки на участниците да чуят по -ясно по време на срещи.
8000mAh батерия
8000mAh по -голям капацитет батерията поддържа 13 часа време за повикване, което може да запази всички вашата среща - с едно зареждане.


USB, Bluetooth, Wireless Dongle връзка
USB, Bluetooth, Wireless Dongle и Aux 4 начина за връзки към смартфон, компютър, лаптоп и други устройства. Независимо дали сте вкъщи или в бизнес пътуване, този професионален Bluetooth Conference Speakerphone винаги е посветен на това да ви помогне да осъзнаете дълги - разстояние за разстояние и високо- качествени обаждания, улесняване на конференцията или бизнес срещите!
Универсална съвместимост
Съвместим с всяко софтуерно приложение за видеоконференции и облачни услуги.

| Модел № | Tevo - m6b usb / bluetooth високоговорител |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Батерия | 8000mAh (построен - в литиева батерия); Музикално време (до 13 часа); Най -бързо време за зареждане: 3 часа; Редовно зареждане на времето нагоре: 6 часа (поддръжка PD2.0/3.0 зареждане, с максимална мощност до 18W) |
| Тип връзка | USB/Bluetooth/Wireless/3.5mm Jack (Daisy - верижна версия има 2x3.5mm жак) |
| Размер на заседателната зала | 15-30㎡ |
| Среща с | До 15 присъстващи |
| Обхват на пикап | 6 метра (19,68 фута) |
| Микове | Построен в 8x микрофони |
| Тип микрофон | Omni - посока (360 градуса диапазон на пикап) |
| Чувствителност към микрофон | -38db |
| Намаляване на шума | Да |
| Пълен дуплекс аудио | Да |
| AEC | Да |
| Честотен диапазон | 100Hz до 20kHz |
| Говорител | 5W/110db |
| Интерфейс | 1 x тип - c, 1x 3,5mm аудио порт, 2x3.5mm порт за разширяване на микрофони |
| Системни изисквания | Windows 7/8/10 или по -горе, MacOS 10.7 или по -горе, Chrome OS V29.01547 или по -горе |
| Поддръжка на приложението | Софтуер: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, Obs, Xsplit и т.н. |
| Работна температура | -10 градуса -+45 степен |
| Температура на съхранение | -10 градуса -+45 степен |
| Влажност на съхранението | 20% - 90% RH (некондензиране) |
| Работна влажност | 20% - 80% rh (не-condensing) |
| Захранване | 5V /3A или 9V /2A |
| Размер на продукта | 143mm*143mm*75mm/261*191*126mm (преди/след опаковане) |
| Тегло на продукта | 1.02kg /1.67kg(net / бруто тегло 带扩展麦) (включени разширителни микрофони) |
Популярни тагове: Bluetooth Conference Microphone Speakerphone, Китай, производители, търговия на едро, цена, ниска цена, направени в Китай
Може да харесаш също
-

Bluetooth USB високоговорител
-

Bluetooth високоговорител микрофон конферентни разго...
-

Най-добрият офис високоговорител за бизнес разговор
-

Преносим конферентен високоговорител с 3,5 mm XLR USB
-

Tenveo НОВ микрофон USB Bluetooth безжичен 6 метра 3...
-

Omnidirectional USB+Bluetooth високоговорител за таб...






