
Широкоъгълна камера USB
4K резолюция USB2.0 видео изход
Панорама: {{0}} градуса Наклон: 0 градуса ~120 градуса
124 градуса Широк ъгъл с фиксиран фокус
RS-232, RS-485, IR дистанционно управление
1/2,7" HD цветен CMOS 8 мегапиксела
Превъзходно качество с изцяло стъклен материал за лещи
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
Широкоъгълна камера USB TEVO-UHD4K


Общ преглед на продукта за широкоъгълна USB камера:
Pan Tilt камера с фиксиран фокус
Елегантен и интелигентен дизайн
Plug & Play USB2.0 Свързване
Кристално чисто HD1080P качество на изображението
Точно, плавно и безшумно PTZ движение
Предварително зададени: 9 чрез IR дистанционна настройка (256 чрез RS232)
1/2,7 инча висококачествен, 8,29MP (16:9) CMOS сензор
Превъзходно качество с изцяло стъклен материал за лещи
124 градуса широко зрително поле без изкривяване на видеото
Поддържа монтаж на таван, монтаж на стена и монтаж на статив (с възможност за обратен монтаж)
2D и 3D NR за най-добро видео качество при различни условия на осветеност
Поддържа Visca, Pelco-P и Pelco-D протокол, RS232/RS485 контрол на камерата
Съвместим с повечето водещи софтуер и платформа за видеоконференции



| Модел № | UHD4K |
| Сензор | 1/2.8''SONY CMOS |
| Ефективни пиксели | 8,29 мегапиксела |
| Видео сигнали | 4K@30/25fps,2K@30/25fps,1080p@30/25fps |
| мащабиране | 5x цифрово увеличение |
| Обектив | f=2.2 мм |
| Апертура | F1.8 |
| Хоризонтален ъгъл | 124 градуса |
| Вертикален ъгъл | 71 градуса |
| Диагонален ъгъл | 116 градуса |
| Видео изход | USB 2.0 |
| ЛАН | / |
| Мрежов протокол | / |
| Формат за кодиране на видео | MJPEG, YUY2 |
| Видео резолюция | 4K(3840*2160) и др |
| Стандартен сигнал | NTSC/PAL |
| Предварително зададена позиция | Потребителят може да зададе до 64 предварителни настройки (10 предварителни настройки от IR дистанционно) |
| Контролен интерфейс | RS-232 (само вход), RS-485, USB |
| затвор | 1/30s-1/10000s, автоматично |
| Скорост на предаване | 38400/9600bps |
| Контролен протокол | VISCA, PELCO-D, PELCO-P(RS-232, RS485) |
| USB протокол | UVC1.1 |
| Минимално осветление | 0.1 Лукс |
| SNR | По-голямо или равно на 50dB |
| Хоризонтална ротация | 350 градуса (±175 градуса ) 0,1 градуса /s-100 градуса /s |
| Вертикална ротация | 180 градуса (±90 градуса) 0.1 градус /s-80 градус s |
| Захранване | DC 12V/2A |
| Консумирана мощност | 12W |
| Работна температура | 0 градус ~+50 градус |
| Работна влажност | 0~95% относителна влажност |
| Размер на продукта | 212*160*172 мм/260*217*197 мм (преди/след опаковане) |
| Тегло на продукта | 1,25 кг/2,05 кг (нето / бруто тегло) |
Популярни тагове: широкоъгълна камера usb, Китай, производители, търговия на едро, цена, ниска цена, made in China




