USB HDMI заседателна камера 11x оптично увеличение
Модел №: TEVO-VL11H
* 1/2.8''Sony CMOS сензор
* 1080p@60fps
* 11x оптично увеличение с 62,8 градуса FOV
* USB HDMI видео изходи
* RS232/RS485 за джойстик контролер
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
TenVeo Vloop USB3. 0/HDMI 11x Optical Zoom FHD 1080P 60FPS PTZ Conference Camera

Камерата на залата за срещи на конференцията заснема всеки Momnet в зашеметяващата яснота 1080p 60fps

Камерата на залата на конференцията с USB3. 0 HDMI видео изходи, лесен за използване. и с портове RS232/RS485, лесен за дистанционно управление


Универсална съвместимост

Поддръжка за поставяне на работния плот, монтаж на тавана, монтаж на стената и триножен монтаж (заден ход)


| Модел № | Tevo-vl11h |
| Сензор за изображение | 1/2.8''Sony CMOS |
| Ефективни пиксели | 2.38 Мега пиксел |
| Видео формат | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Оптично увеличение | 10x оптично увеличение |
| Обектив | F1.8-2.6 |
| Бленда | f =5. 76-46. 09mm |
| Хоризонтален ъгъл | 54,7 градуса (w) -6. 8 градуса (t) |
| Вертикален ъгъл | 30.8 градуса (w) -3. 8 градуса (t) |
| Диагонален ъгъл | 62.8 градуса (w) -7. 8 градуса (t) |
| Компенсация на подсветката | Подкрепа |
| Snr | >50db |
| Фокус | Автоматично / ръчно |
| Намаляване на цифровия шум | 2D и 3D намаляване на шума |
| Излагане | Автоматично / ръчно |
| Видео интерфейси | Hdmi, usb3. 0 c |
| Формат на компресиране на видео | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Контролен протокол | Visca/Pelco-D/Pelco-P; Скорост на бод: 38400/9600/4800/2400 |
| Контролен интерфейс | RS232 (само вход), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1) |
| Въртене на тилата | ± 175 градуса, -90 степен -+90 степен |
| Скорост на контрол на тигана | 0. 1 -80 степен /sec |
| Скорост на контрол на наклона | 0. 1 -60 степен /sec |
| Предварително зададен номер | Потребителят може да настрои до 255 предварителни настройки (10 предварителни настройки от IR дистанционно) |
| Експлоатационни системи | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 или по -високо, Linux (необходим за поддръжка на UVC.) |
| Входно напрежение | DC 12V |
| Вход ток | 2. 0 a (макс.) |
| Консумация на енергия | 13W (макс.) |
| Съхранявайте температурата | -20 степен до 60 градуса |
| Съхранявайте влажността | 20% -90% rh |
| Работна температура | 0 степен до 40 градуса |
| Работна влажност | 20% -80% rh |
| Размер (W*H*D) | 171.6*192.6*171.6mm/ 260*217*197mm (преди/ след опаковане) |
| N.W. / G.W. | 1.35kg/ 2.05kg (нето/ бруто тегло) |
| Аксесоар | 1 x камера; 1 x USB кабел; 1 x адаптер за захранване; 1x IR дистанционно управление; 1 x Стенна монтиране; 1 x Ръководство |
| Mfg. Гаранция | 3 години стандартни части и гаранция за труд |
Популярни тагове: USB HDMI Meeting Root Camera 11x Optical Zoom, Китай, производители, търговия на едро, цена, ниска цена, направена в Китай









