20x Zoom Автоматично проследяване PTZ камера с NDI Poe & USB HDMI SDI LAN
Модел: Tevo - VHD20NDI
20x оптично увеличение
3g - SDI, HDMI, USB, IP видео изход
Poe ndi подкрепя
RS-232, RS-422, RS-485, IR дистанционно управление
PAN: 0-360 градус наклон: -90 градуса ~ 90 градуса
1/2.8 инчов висококачествен, 2.07MP CMOS сензор
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта

TenVeo AI Auto проследяване 3G - SDI/HDMI/USB3.0/LAN POE 20X Оптично увеличение +8 x Цифрово увеличение FHD 1080p 60fps PTZ камерае идеалният избор за улавяне и стрийминг на църковни служби, поклонение, държавни дейности, конференции, концерти на живо, пускане на продукти, стрийминг на студио и излъчвания на живо.

Основни характеристики:
* 1/2.8''Sony CMOS, 2.07 Mega Pixel, Crystal Clear HD1080p@60fps Качество на видео, качество,
* Smart Auto - проследяване и автоматично рамкиране
* Разширената 2D/3D технология за намаляване на шума допълнително намалява шума, като същевременно гарантира висока яснота на изображението
* Едновременна 3G - SDI, HDMI, USB, IP стрийминг видео, лесно за професионална видео продукция
* Множество контролен протокол и мрежов протокол
* Поддръжка на тавана, монтаж на стена и триножен монтаж (заден ход)

Лесна предварително зададена настройка
Преместете се в предварително зададени позиции (10 предварителни настройки чрез IR дистанционно управление, 255 чрез Pelco, 64 чрез Visca) за близка последователност - нагоре. Осигурете RS485 и RS232 интерфейс за управление на клавиатурата.

Универсална съвместимост
Работи с повечето видеоконференции и софтуер за стрийминг на живо като Zoom, Skype, Obs, Facebook Live, Webex, Polycom, Microsoft Lync, Cisco и BlueJeans и др.

Различен метод на контрол
Едновременни USB, HDMI, 3G - SDI и IP/NDI видео изходи. RS232/RS485/IR дистанционно с множество контролни и мрежови протоколи.

Множество инсталация
Поддръжка на десктопи, монтаж на тавана, монтаж на стената и триножен монтаж (заден ход).

| Модел № | Tevo - vhd620a ndi |
| Сензор | 1/2.8'' |
| Ефективни пиксели | 2.07MP |
| Видео сигнали | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zoom | 20x оптично увеличение |
| Обектив | f =4.6 mm ~ 92mm |
| Бленда | F1.8 ~ F3.6 |
| Хоризонтален ъгъл | 62.3 степен ~ 3,46 градуса |
| Вертикален ъгъл | 36.1 степен ~ 1,92 градуса |
| Диагонален ъгъл | 69,5 градуса ~ 3,86 градуса |
| Цифрово увеличение | 8X |
| Видео изход | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Стандарт на сигнала | NTSC/PAL |
| Контролен интерфейс | RS232, RS485, USB, NET |
| Затвор | 1/30s ~ 1/10000s |
| Баланс на бялото | Автоматично, на закрито, на открито, един тласък, ръчен, вар |
| Компенсация на подсветката | Подкрепа |
| Намаляване на цифровия шум | 2D и 3D намаляване на цифровия шум |
| Скорост на бод | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Контролен протокол | Visca, Pelco - D, Pelco - p |
| USB протокол | UVC 1.1 |
| Минимално осветление | 0,5 lux @ (f1.8, agc on) |
| Snr | По -голям или равен на 50 dB |
| Хоризонтално въртене | 350 градуса (± 175 градуса) 0,1 градуса /S-100 градуса /s |
| Вертикално въртене | 180 градуса (± 90 градуса) 0,1 градуса /S-80 градуса s |
| H&V Flip | Подкрепа |
| Замразяване на изображението | Подкрепа |
| По | Подкрепа |
| Брой предварително зададени | 255 |
| Предварително зададена точност | 0,1 градуса |
| IPC функции | |
| Формат за кодиране на видео | H.264/H.265/MJPG |
| Видео поток | Основен поток, под поток |
| Основна резолюция на потока | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540 и др. |
| Резолюция на под потока | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408 и др. |
| Скорост на видео бит | 32kbps ~ 102400kbps |
| Тип тарифа на бита | Променлива скорост, фиксирана скорост |
| Честота на кадрите | 50Hz: 1fps ~ 50fps, 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Аудио компресия | AAC |
| Скорост на аудио бит | 96kbps, 128kbps, 256kbps |
| Мрежов протокол | NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, MULTICAST и т.н. |
| Вход/изходен интерфейс | |
| HD изход | 1xhdmi 1x3g - SDI: BNC Тип, 800MVP - P, 75Ω, заедно с SMPTE 424M стандарт |
| Лан | 1xrj45: 10M/100M Ethernet интерфейс, POE (802.3af) |
| Аудио интерфейс | 1CH: 3,5 мм аудио интерфейс, линия в 1CH: 3,5 мм аудио интерфейс, ред |
| USB | 1xUSB3.0: Тип B Женски жак |
| Комуникационен интерфейс | 1xrs232 В: 8pin min din, максимално разстояние: 30m, протокол: visca/pelco - d/pelco - p 1XRS232 OUT: 8pin min din, максимално разстояние: 30m, протокол: Aska Network Използвайте само 1xrs485: 2pin Phoenix порт, максимално разстояние: 1200m, протокол: Visca/Pelco - D/pelco - p |
| Power Jack | Тип Jeita (DC в 12V) |
| Обща спецификация | |
| Захранване | DC 12V/2A |
| Консумация на енергия | 12W |
| Размер на продукта | 247.1*152*169.6mm / 285*217*197mm (преди / след опаковане) |
| Тегло на продукта | 1.37kg / 2.45kg (нето / брутно тегло) |
Популярни тагове: 20x Zoom Автоматично проследяване на PTZ камера с NDI Poe & USB HDMI SDI LAN, Китай, производители, търговия на едро, цена, ниска цена, направена в Китай





