Конферентно оборудване HDMI Video PTZ камера 10x оптично увеличение
Модел: TEVO-VHD10U
* 10x оптично увеличение
* 63 градус диагонален ъгъл
* 1/2.8''Sony CMOS сензор, 2.38 мега пиксел, 1080p@60fps
* HDMI USB видео изходи
* Точно, гладко и мълчаливо движение на PTZ (PAN: 350 градуса, наклон: 180 градуса)
* 2D и 3D NR
* Предварително настройка: 10 чрез IR дистанционно настройване (256 чрез RS232)
* Подкрепете протокол Visca, Pelco-P и Pelco-D, RS232/RS485/IP/IR дистанционно управление
* Поддръжка за поставяне на работния плот, монтаж на тавана, монтаж на стена и триножен монтаж (заден ход)
* Съвместим с най -водещия софтуер и платформа за видеоконференции
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
TenVeo Conference Equipment - USB3. 0/HDMI 10x Optical Zoom FHD 1080p 60fps PTZ Conference Camera

Надстройте вашия опит за виртуално сътрудничество сTenVeo USB3. 0/HDMI 10X Optical Zoom FHD 1080P 60FPS PTZ конферентна камера.Професионалното решение за заснемане на зашеметяващи визуализации по време на видео конференции, групови обучения, образователни сесии.

【10𝐗 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐜𝐚𝐥 𝐙𝐨𝐨𝐦 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 TenVeo VHD10UPRO Камерата използва CMOS сензор, който доставя 1080p FHD 60FPS истинско изображение и може да покаже цялото изображение плавно с широкия ъгъл на изглед. С бързия и прецизен автоматичен фокус можете свободно да увеличите всички подробности, които искате да представите. Без съмнение, че конферентната система има най -доброто представяне за мащаба на малки конференции.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 tenveo PTZ камера може да се контролира дистанционно, за да се върти 350 градуса (± 175 градуса) хоризонтално и 180 градуса (± 90 градуса) вертикално по точен, гладък и тих. Той също така подкрепя 10 предварително зададени настройки през IR дистанционното управление и е на разположение за настройка на до 255 предварителни настройки чрез RS232 и RS485 интерфейси за професионален контрол. Удобният начин може бързо да контролира тигана на PTZ камерата, наклона, увеличението и да се премести в предварително зададена позиция за последователност отблизо.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 tenveo видео Конферентна камера поддържа канали за видео изход, включително USB3. 0 и HDMI. Безпроблемно се свържете с популярни платформи за видеоконференции като Skype, Zoom, Obs и YouTube чрез USB3. 0 или HDMI. Междувременно, той може едновременно да изведе макс. 1080p@60fps видео от HDMI Live Streaming (MJPG/H.264/H.265). Това е перфектно решение за онлайн срещи на малки или средни групи.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 PTZ камерата може да бъде съвместима с текущия популярен софтуер за видео/срещи, включително Zoom, Skype, YouTube, Facebook Messenger, екипи, FaceTime, Google Hangout, OBS, Google Meet и т.н. Той поддържа Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android или по -висок. Камерата за стрийминг също се използва широко при видео разговори, видеоконференции, онлайн курсове, църковни предавания на живо, лекция в колежа, теле-медика, отдалечено обучение, отдалечени интервюта, дистанционно образование и т.н.

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Конференцията Уеб камерата поддържа настолен плот, монитор, статив, монтаж на стена или таван (включени винтове за монтаж и монтаж на стена).

| Модел № | Tevo-Vhd10u |
| Сензор | 1/2.8''Sony CMOS |
| Ефективни пиксели | 2.38 Мега пиксел |
| Видео сигнали | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Zoom | 10x оптично увеличение |
| Обектив | f =5. 76-46. 09mm |
| Бленда | F1.8-2.6 |
| Хоризонтален ъгъл | 54,7 градуса (w) -6. 8 градуса (t) |
| Вертикален ъгъл | 30.8 градуса (w) -3. 8 градуса (t) |
| Диагонален ъгъл | 62.8 градуса (w) -7. 8 градуса (t) |
| Видео изход | USB 3. 0, hdmi |
| Формат за кодиране на видео | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Видео разделителна способност | 1080p (1920 *1080) и т.н. |
| Стандарт на сигнала | NTSC/PAL |
| Предварително зададена позиция | Потребителят може да настрои до 255 предварителни настройки (10 предварителни настройки от IR дистанционно) |
| Контролен интерфейс | Rs -232 (само вход), rs -485, usb |
| Затвор | 1/30s -1/10000s, Auto |
| Скорост на бод | 2400/4800/9600/38400BPS |
| Контролен протокол | Visca, Pelco-D, Pelco-P (Rs -232, Rs -485) |
| USB протокол | UVC1.1 |
| Минимално осветление | 0. 1Lux |
| Snr | По -голям или равен на 50 dB |
| Хоризонтално въртене | 35 0 степен (± 175 градуса) 0,1 градуса /s -100 степен /s |
| Вертикално въртене | 18 0 степен (± 90 градуса) 0,1 градуса /s -80 градус s |
| Захранване | DC 12V/2A |
| Консумация на енергия | 12W |
| Работна температура | 0 степен до 40 градуса |
| Работна влажност | 20% -80% rh |
| Съхранявайте температурата | -20 степен до 60 градуса |
| Съхранявайте влажността | 20% -90% rh |
| Размер на продукта | 247.1*152*169.6mm / 285*217*197mm (преди / след опаковане) |
| Тегло на продукта | 1.37kg / 2.45kg (нето / бруто тегло) |
Популярни тагове: Конферентно оборудване HDMI VIDEO PTZ CAMERY 10X Оптично увеличение, Китай, производители, търговия на едро, цена, ниска цена, направена в Китай













