Конференция за автоматично проследяване на AI PTZ камера NDI камера 12x оптично увеличение с USB HDMI SDI RJ45
Модел: Tevo - VHD612A NDI
* 12x оптично увеличение, поддръжка AI Auto - проследяване
* Crystal Clear HD1080P Качество на изображението
* 1/2.8''Sony CMOS сензор, 2.07MP Ефективни пиксели
* SDI, HDMI USB, RJ45 Видео изход (Поддръжка PoE & IP стрийминг)
* Точно, гладко и мълчаливо движение на PTZ (PAN: 350 градуса, наклон: 180 градуса)
* 2D и 3D NR за най -добро качество на видео при различни условия на осветление
* Предварително настройка: 10 чрез IR дистанционно настройване (256 чрез RS232)
* Поддръжка Visca, Pelco - P и Pelco - D протокол, RS232/RS485/IP/IR дистанционно управление
* Мрежов протокол: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast и т.н.
* Поддръжка за поставяне на работния плот, монтаж на тавана, монтаж на стена и триножен монтаж (заден ход)
* Подкрепете POE/NDI: Може ли захранване, контрол, настройка и визуализация на видео върху един Ethernet кабел.
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
Tenveo надграден NDI/SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI - Проследяване 12x 1080p 60fps PTZ камера

TenVeo AI Автоматично проследяване NDI/3G - SDI/HDMI/LAN/USB3.0 POE 12x Optical Zoom + 8 x Цифрово увеличение FHD 1080p 60FPS PTZ камерае перфектен избор за заснемане и стрийминг на църковни услуги, поклонение, държавни дейности, срещи, концерти на живо, пускане на продукти, стрийминг на студио и излъчвания на живо.

【𝐓𝐞𝐧𝐯𝐞𝐨 𝐍𝐃𝐈 𝐏𝐫𝐨𝐟𝐞𝐬𝐬𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 Камерата на NDI PTZ на живо е оборудвана с 12x оптична + 8 x цифрово увеличение с широк ъгъл, който е достигащ до 1080p 60fps FHD видео изход. Оборудван с 1/2.8 "CMOS сензор, комбиниран с 2D и 3D технология за намаляване на цифровия шум и алгоритъм. С официален сертифициран лиценз за NDI от NewTek можете да получите достъп до Ultra - ниска латентност, висококачествена, рамка - точна видео стрийминг и PTZ контрол над протокола на NDI.

【𝐀𝐈 𝐀𝐮𝐭𝐨 𝐓𝐫𝐚𝐜𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 AI PTZ камерата с автоматично - проследяването поддържа проследяването на човешката форма въз основа на разширен AI алгоритъм. Чрез разпознаването на лицето може точно да определи местоположението на хората, да реализира автоматично проследяване и автоматичен избор на рамка. Това го прави идеален за заснемане на събития на живо, като събития за поклонение на църковни услуги, спортни събития, концерти на живо, видео продукция или големи конференции.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 tenveo ndi ptz камера може да се контролира дистанционно, за да се върти 350 градуса (± 175 градуса) хоризонтално и 180 градуса (± 90 градуса) вертикално по точен, гладък и тих начин. Той също така поддържа 10 предварителни настройки през IR дистанционното управление и е на разположение за настройка на до 255 предварителни настройки чрез RS232 и RS485 интерфейси за професионален контрол. Удобният начин може бързо да контролира тигана на PTZ камерата, накланяне, увеличение и да се премести в предварително зададена позиция за затваряне - нагоре.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐫𝐟𝐚𝐜𝐞𝐬】 Оборудван с 3G - SDI, HDMI, USB3.0 и RJ45 интерфейси, тази PTZ предаваща камера на живо осигурява гъвкавост и гъвкавост, когато става въпрос за свързване към различни устройства и платформи. Poe (802.3af) поддържа. Междувременно интерфейсите на линията и ред могат да бъдат свързани към аудио устройства, поддържащи едновременно аудио и видео стрийминг (аудио устройство не е включено). Това го прави съвместим с широк спектър от устройства и платформи, което ви позволява да отговаряте на всичките си нужди за стрийминг на живо.


【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 Камерата за стрийминг на IP на живо може да бъде съвместима с текущия популярен софтуер за видео/стрийминг, включително Zoom, Skype, YouTube, Webex, BlueJeans, Facebook, екипи, FaceTime, Google Hangout, Obs, Google Meet и и видео производство на видео, който поддържа NDI HX. Той поддържа Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android или по -висок. Камерата за стрийминг също е широко използвана на онлайн курсове, църковни предавания на живо, Tele - медицина, Studio Streaming, High - Tech Conference, големи събития и т.н.


【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 & 𝐄𝐱𝐜𝐞𝐥𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 Камерата на PTZ Live Streaming поддържа десктоп, статив, монтаж на стена или таван (включени винтове за монтаж и монтаж на стена). И TenVeo предлага отлично след - услуга за продажби и услуга за техническа поддръжка за цял живот (услуга за надграждане на фърмуера и т.н.). Свържете се с нас, ако имате някакъв въпрос, ще се радваме да ви отговорим в рамките на 24 часа и определено да ви предоставим задоволително решение.
| Модел № | Tevo - vhd612a ndi |
| Сензор | 1/2.8'' |
| Ефективни пиксели | 2.07MP |
| Видео сигнали | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zoom | 12x оптично увеличение |
| Обектив | f =4.2 mm ~ 50.4mm |
| Бленда | F1.8 ~ F2.8 |
| Хоризонтален ъгъл | 70,2 градуса ~ 6,52 градуса |
| Вертикален ъгъл | 42.6 градуса ~ 3,76 градуса |
| Диагонален ъгъл | 77,5 градуса ~ 7,53 градуса |
| Цифрово увеличение | 8X |
| Видео изход | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Стандарт на сигнала | NTSC/PAL |
| Контролен интерфейс | RS232, RS485, USB, NET |
| Затвор | 1/30s ~ 1/10000s |
| Баланс на бялото | Автоматично, на закрито, на открито, един тласък, ръчен, вар |
| Компенсация на подсветката | Подкрепа |
| Намаляване на цифровия шум | 2D и 3D намаляване на цифровия шум |
| Скорост на бод | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Контролен протокол | Visca, Pelco - D, Pelco - p |
| USB протокол | UVC 1.1 |
| Минимално осветление | 0,5 lux @ (f1.8, agc on) |
| Snr | По -голям или равен на 50 dB |
| Хоризонтално въртене | 350 градуса (± 175 градуса) 0,1 градуса /S-100 градуса /s |
| Вертикално въртене | 180 градуса (± 90 градуса) 0,1 градуса /S-80 градуса s |
| H&V Flip | Подкрепа |
| Замразяване на изображението | Подкрепа |
| По | Подкрепа |
| Брой предварително зададени | 255 |
| Предварително зададена точност | 0,1 степен |
| IPC функции | |
| Формат за кодиране на видео | H.264/H.265/MJPG |
| Видео поток | Основен поток, под поток |
| Основна резолюция на потока | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540 и др. |
| Резолюция на под потока | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408 и др. |
| Скорост на видео бит | 32kbps ~ 102400kbps |
| Тип скорост на бита | Променлива скорост, фиксирана скорост |
| Честота на кадрите | 50Hz: 1fps ~ 50fps, 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Аудио компресия | AAC |
| Скорост на аудио бит | 96kbps, 128kbps, 256kbps |
| Мрежов протокол | NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, MULTICAST и т.н. |
| Вход/изходен интерфейс | |
| HD изход | 1xhdmi 1x3g - SDI: BNC Тип, 800MVP - P, 75Ω, заедно с SMPTE 424M стандарт |
| Лан | 1xrj45: 10M/100M Ethernet интерфейс, POE (802.3af) |
| Аудио интерфейс | 1CH: 3,5 мм аудио интерфейс, линия в 1CH: 3,5 мм аудио интерфейс, ред |
| USB | 1xusb3.0: Тип B Женски жак |
| Комуникационен интерфейс | 1xrs232 В: 8pin min din, максимално разстояние: 30m, протокол: visca/pelco - d/pelco - p 1XRS232 OUT: 8pin min din, максимално разстояние: 30m, протокол: ASCA Network Използвайте само 1xrs485: 2pin Phoenix порт, максимално разстояние: 1200m, протокол: Visca/Pelco - D/pelco - p |
| Power Jack | Тип Jeita (DC в 12V) |
| Обща спецификация | |
| Захранване | DC 12V/2A |
| Консумация на енергия | 12W |
| Работна температура | 0 градуса до 40 градуса |
| Работна влажност | 20% -80% RH |
| Съхранявайте температурата | -20 градуса до 60 градуса |
| Съхранявайте влажността | 20% -90% RH |
| Размер на продукта | 247.1*152*169.6mm / 285*217*197mm (преди / след опаковане) |
| Тегло на продукта | 1.37kg / 2.45kg (нето / бруто тегло) |
Популярни тагове: Конференция за автоматично проследяване на AI PTZ камера NDI камера 12x оптично увеличение с USB HDMI SDI RJ45, Китай, производители, търговия на едро, цена, ниска цена, направена в Китай




