20x Optical Zoom FHD на живо стрийминг камера poe ndi поддържа
Модел №: TEVO-VL20N NDI
* 20x оптично увеличение* FHD 1080p Качество на изображението, широк ъгъл на изглед* Sony IMX 327 1/2.8 "CMOS сензор, 2.07 Mega Pixel* HDMI USB, RJ45 Video Exput (Поддръжка PoE & IP стрийминг)* Точен, гладко и тихо движение Pelco-D протокол* Мрежов протокол: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast и др.
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
20x оптично увеличение и 61 градуса широк ъгъл на изглед
Позволява лесно да отговори на нуждите на срещи със средни до големи размери. Дори и да увеличите мащаба, за да разгледате детайлите, изображението се вижда от очите без изкривяване.

USB HDMI RJ45
Plug & Play HDMI и USB 3. 0 порт са достъпни за свързване към телевизия/монитор, формат на компресия на видео: H.264, H.265, MJPG, Yuy2, прави видеоконференцията по -свободно и ясна.

Поддържан транспортен протокол NDI HX
NDI (интерфейс на мрежовите устройства) позволява на видео устройствата да споделят висококачествени видеоклипове с ниска латентност и аудио потоци през локална мрежа (LAN). Кан захранване, контрол, настройка и визуализация на видеоклип върху един Ethernet кабел.

Универсална съвместимост
Съвместим с Zoom, Skype for Business, Microsoft Lync (екипи), VoovMeeting, Cisco Webex и друг софтуер за конференции.

| Модел № | Tevo-vl20n |
| Сензор за изображение | Sony IMX 327 1/2.8 "CMOS |
| Ефективни пиксели | 2.07MP |
| Видео формат | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps; yuy2/nv12/h.264/h.265/mjpg) |
| Оптично увеличение | 20x оптично увеличение |
| Обектив | F1.6-3.5 |
| Бленда | f =5. 5-110 mm |
| Диагонален ъгъл | 61 градус (w) -3. 64 градуса (t) |
| Компенсация на подсветката | Подкрепа |
| Snr | >50db |
| Фокус | Автоматично / ръководство |
| Намаляване на цифровия шум | 2D и 3D намаляване на шума |
| Излагане | Автоматично / ръководство |
| Видео интерфейси | Hdmi, usb3. 0 c, rj45 |
| Формат на компресиране на видео | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Лан | 10м/100 м адаптивен Ethernet порт; Подкрепете POE IEEE802.3AF |
| Мрежов протокол | NDI|HX2, RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Подкрепете Visca над IP |
| Контролен протокол | Visca/Pelco-D/Pelco-P; Скорост на бод: 38400/9600/4800/2400 |
| Контролен интерфейс | RS232 (само вход), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1), RJ45 |
| Въртене на тилата | ± 175 градуса, -90 степен -+90 степен |
| Скорост на контрол на тигана | 0. 1 -80 степен /sec |
| Скорост на контрол на накланяне | 0. 1 -60 степен /sec |
| Предварително зададен номер | Потребителят може да настрои до 255 предварителни настройки (10 предварителни настройки от IR дистанционно) |
| Експлоатационни системи | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 или по -високо, Linux (необходим за поддръжка на UVC.) |
| Входно напрежение | DC 12V |
| Вход ток | 2. 0 a (макс.) |
| Консумация на енергия | 13W (макс.) |
| Съхранявайте температурата | -20 степен до 60 градуса |
| Съхранявайте влажността | 20% -90% rh |
| Работна температура | 0 степен до 40 градуса |
| Работна влажност | 20% -80% rh |
| Размер (W*H*D) | 171.6*192.6*171.6mm/ 260*217*197mm (преди/ след опаковане) |
| N.W. / G.W. | 1.35kg/ 2.05kg (нето/ бруто тегло) |
| Аксесоар | 1 x камера; 1 x USB кабел; 1 x адаптер за захранване; 1x IR дистанционно управление; 1 x Стенна монтиране; 1 x Ръководство |
| Mfg. Гаранция | 3 години стандартни части и гаранция за труд |
Популярни тагове: 20x Optical Zoom FHD Live Streaming Camera Poe ndi поддържа, Китай, производители, търговия на едро, цена, ниска цена, направена в Китай










