20x Optical Zoom FHD църковна камера с HDMI USB
Модел № :Tevo за това {1 )Vl20h
* 1/2.8''Sony CMOS сензор
* 1080p@60fps
* 20x оптично увеличение с 60 градуса FOV
* USB HDMI видео изходи
* RS232/RS485 за джойстик контролер
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
Tenveo Vloop 20x Optical Zoom FHD Църковна камера PTZ стрийминг камера с HDMI USB


Църковната камера улавя всеки Momnet в зашеметяващата яснота 1080p 60fps

TheЦърковна камераС USB3.0 HDMI видео изходи, лесен за използване. и с портове RS232/RS485, лесен за дистанционно управление


Универсална съвместимост

Поддръжка за поставяне на работния плот, монтаж на тавана, монтаж на стената и триножен монтаж (заден ход)


| Модел № | Tevo - vl20h |
| Сензор за изображение | 1/2.8''Sony CMOS |
| Ефективни пиксели | 2.38 Мега пиксел |
| Видео формат | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Оптично увеличение | 20x оптично увеличение |
| Обектив | F1.8-3.9 |
| Бленда | f =5.9-94.4 mm |
| Хоризонтален ъгъл | 52.1 градус (w) -3.4 градуса (t) |
| Вертикален ъгъл | 29.3 градус (w) -1.9 градуса (t) |
| Диагонален ъгъл | 59.8 градуса (w) -3.9 градуса (t) |
| Компенсация на подсветката | Подкрепа |
| Snr | >50db |
| Фокус | Автоматично / ръчно |
| Намаляване на цифровия шум | 2D и 3D намаляване на шума |
| Излагане | Автоматично / ръчно |
| Видео интерфейси | HDMI, USB3.0 c |
| Формат на компресиране на видео | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Контролен протокол | Visca/pelco - d/pelco - p; Скорост на бод: 38400/9600/4800/2400 |
| Контролен интерфейс | RS232 (само вход), RS485, USB3.0 C (UVC1.1) |
| Въртене на тилата | ± 175 градуса, -90 градуса -+90 степен |
| Скорост на контрол на тигана | 0.1 -80 степен /сек |
| Скорост на контрол на наклона | 0.1 -60 степен /сек |
| Предварително зададен номер | Потребителят може да настрои до 255 предварителни настройки (10 предварителни настройки от IR дистанционно) |
| Експлоатационни системи | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 или по -високо, Linux (необходим за поддръжка на UVC.) |
| Входно напрежение | DC 12V |
| Вход ток | 2.0a (макс.) |
| Консумация на енергия | 13W (макс.) |
| Съхранявайте температурата | -20 градуса до 60 градуса |
| Съхранявайте влажността | 20% -90% RH |
| Работна температура | 0 градуса до 40 градуса |
| Работна влажност | 20% -80% RH |
| Размер (W*H*D) | 171.6*192.6*171.6mm/ 260*217*197mm (преди/ след опаковане) |
| N.W. / G.W. | 1.35kg/ 2.05kg (нето/ бруто тегло) |
| Аксесоар | 1 x камера; 1 x USB кабел; 1 x адаптер за захранване; 1x IR дистанционно управление; 1 x Стенна монтиране; 1 x Ръководство |
| Mfg. Гаранция | 3 години стандартни части и гаранция за труд |
Популярни тагове: 20x оптично увеличение FHD църковна камера с HDMI USB, Китай, производители, на едро, цена, ниска цена, направена в Китай








