конферентна система на офис оборудване 12x оптична оптика за увеличаване на камерата и 9 метра гласа Вземете обхват на високоговорител
Модел № :Tevo за това {1 )Va512Group за това
1. Комплект аудио/видеоконферентна група за средни до големи стаи: HD видеокамера, високоговорител и незадължителни MIC за разширяване.
2. Максимален капацитет до 25 участници: Удължен 10 м (33 фута). Аудио обхват и 90-градусова зрителна област за конференции със средни до големи групи
3. Високият край високоговорител с незадължителни микове за разширяване: Plug & Play HD Audio позволява на всички около таблицата на конференцията да чуят и да бъдат чути ясно
4. ФЕШЕН И ДОБРО КОНФЕРЕНЦИЯ: Стартирайте видео срещи с Plug & Play USB връзка с лаптоп и изберете софтуер за видеоконференции
5. Високо дефиниране видео: 4K, HD 1080p Видео с автофокус, 12x леща за увеличение . 90 градус широк ъгъл на изглед без изкривяване
6.Compatible с Mac и PC. Системни изисквания: Windows 7, 8.1 или 10, Mac OS X 10.7 или по -високо.
7. Използвайте приложението си за избор на видео конференция: Работи с повечето приложения за UC, видеоконференции и облачна комуникация
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта




Всички - в - една конферентна система
Tenveo всички - в - едно видео и аудио конферентна система за средни до големи стаи. Достъпният пакет се предлага с HD 12x Zoom и 4K камера, 360 градусов гласов пикап високоговорител с 9 метра гласов избор - нагоре RADIUS.

HDMI и DP видео интерфейси
С HDMI интерфейса 4K 12x Zoom PTZ камерата на тази система за видео конференции може да достави много ясен образ и ниска латентност.

Универсална съвместимост
Съвместим с Zoom, Skype for Business, Microsoft Lync (екипи), VoovMeeting, Cisco Webex и друг софтуер за конференции.

Лесен за използване
Съвпадение на работната система: работи правилно в Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10 и по -високо. Просто включете камерата чрез USB кабел към устройството, което искате да свържете.
| Номер на модела | Tevo - va512group - ex |
| Сензор за изображение на PTZ камерата | 1/2.8 "Sony CMOS |
Ефективен пиксел | 8.29mp |
| Обектив | f =3.9 mm-46.8mm |
| Бленда | F1.6-2.8 |
| Видео формат | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Хоризонтален ъгъл | 70,82 градус (W) -6.48 градуса (t) |
| Фокус | Автоматично/ръчно |
| Намаляване на цифровия шум | 2D и 3D намаляване на шума |
| Излагане | Автоматично/ръчно |
| Видео интерфейси | HDMI, DP |
| Формат на компресиране на видео | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Контролен протокол | Visca/pelco - d/pelco - p |
| Скорост на бод | 9600/4800/38400/2400 |
| Въртене на тилата | >± 175 градуса, -90 градуса -+90 степен |
| Скорост на контрол на тигана | 0.1 -80 степен /сек |
| Скорост на контрол на наклона | 0,1-60 градуса /сек |
| Предварително зададен номер | 255 предварително настройки от Pelco - D, 32 предварително зададени от Pelco - P, 7 предварително зададени от Visca (10 предварителни настройки от дистанционно контролер) |
| Акустично ехо анулиране (AEC) на високоговорителя | > 65db |
| Отговор на високоговорителя | 135Hz-20Hz |
| Пикап гама на високоговорителите с 2 експанзионни микрофони | 9 метра |
| Интерфейси на главината | Dp*2; Захранващ интерфейс*1; USB тип - c*1 |
| Кабели на главината | 3M USB кабел*1, 5m dp кабел*2 |
| Експлоатационни системи | Windows 7 или по -високи; Android, Mac OS ™ 10.10 или по -висок, Linux (необходим за поддръжка на UVC.) Съвместим с увеличение, MS екипи, Skype и др. |
| Размер (W*H*D) | Камера: 171.6*192.6*171.6mm; Високоговорител: φ 180mm*37.4mm; Хъб: 98*98*20M |
Популярни тагове: Конферентна система на офис оборудване 12x оптична оптика PTZ камера и 9 метра Гласови гласове Вдигнете обхват на високоговорител, Китай, производители, търговия на едро, цена, ниска цена, направени в Китай









