
Tevo - NV620A-4K 20X Оптично увеличение на камерата на видео конференцията
Преглед на продукта:
Продукт №: Tevo за това {1 )NV620A-4K
20x оптично увеличение PTZ камера
8.42MP 4K60FPS SUPORT HDMI/IP/USB/SDI изход
Точно, гладко и мълчаливо PTZ движение
Предварителна настройка: 9 чрез IR дистанционно настройка (256 чрез RS232)
Поддръжка на тавана, монтаж на стената и триножен монтаж (обратна монтираща се)
2D и 3D NR за най -добро качество на видео при различни условия на осветление
Поддръжка Visca, Pelco - P и Pelco - D протокол, RS232/RS485 Контрол на камерата
Съвместим с най -водещия софтуер и платформа за видеоконференции
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
20x оптично увеличение с 4K60FPS за конференция или камера за поточно предаване на живо
* TenVeo NV620A Ultra е професионална 4K@60fps PTZ камера, включваща 1/1,8 инча 8.29MP CMOS сензор, който улавя Ultra - остър UHD видео с живи цветове, подобрен нисък - светлинна способност и широка динамична гама (WDR).
* Неговото 20x оптично увеличение с 16x цифрово разширение осигурява безпроблемна гъвкавост на рамкирането, докато 66,6 градуса на полето за побирало е големи пространства.

* С Al - захранвано хуманоидно проследяване, поддръжка на POE и пълна NDI & Dante AV - H съвместимост, NV620A Ultra позволява високо - качество, ниско - латентно предаване на видеоклипове през мрежи - перфектно за професионална продукция, излъчваща се, видео производство и Av Applications.

| Модел № | Tevo - nv620a Ultra |
| Камера | |
| Сензор | 1/1.8'' |
| Ефективни пиксели | 8.42mp |
| Видео сигнали | HDMI: 4KP60, 4KP59.94, 4KP50, 4KP30, 4KP25, 4KP29.97, 1080P60, 1080P50, 1080i60, 1080i50, 1080p30, 1080p59.94, 1080i59.94, 1080p2997, 720p60, 720p59.94; 3G - SDI: 1080p60, 1080p50, 1080p30, 1080p29.97, 1080p59.94, 1080p25; 1080i60, 1080i50, 1080i59.94; 720p60, 720p59.94; |
| Zoom | 20x оптично увеличение |
| Обектив | f =6.25 mm ~ 125mm |
| Бленда | F1.58 ~ F3.95 |
| Хоризонтален ъгъл | 59.6 градуса ~ 3,5 градуса |
| Вертикален ъгъл | 35,7 градуса ~ 2,0 градуса |
| Диагонален ъгъл | 66.6 градуса ~ 4,0 градуса |
| Цифрово увеличение | 16X |
| Видео изход | USB 2.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Стандарт на сигнала | NTSC/PAL |
| Контролен интерфейс | RS232, RS485, USB, NET |
| Затвор | 1/30s ~ 1/10000s |
| Баланс на бялото | Автоматично, на закрито, на открито, един тласък, ръчен, вар |
| Компенсация на подсветката | Подкрепа |
| Намаляване на цифровия шум | 3D намаляване на цифровия шум |
| Скорост на бод | 2400/4800/9600/19200/38400/57600/115200 |
| Контролен протокол | Visca, Pelco - D, Pelco - p |
| USB протокол | UVC 1.1 ~ 1.5 |
| Минимално осветление | 0,5 lux @ (f1.8, agc on) |
| Snr | По -голям или равен на 55 dB |
| Хоризонтално въртене | 350 градуса (± 175 градуса) 0,1 градуса /S-100 градуса /s |
| Вертикално въртене | 180 градуса (± 90 градуса) 0,1 градуса /S-80 градуса /s |
| H&V Flip | Подкрепа |
| Замразяване на изображението | Подкрепа |
| По | Подкрепа |
| Брой предварително зададени | 255 |
| Предварително зададена точност | 0,1 градуса |
| IPC функции (IP камера) | |
| Формат за кодиране на видео | H.264/H.265/MJPEG |
| Видео поток | Основен поток, под поток |
| Основна резолюция на потока | 3840x2160,1920x1080,1280x720 и др. |
| Резолюция на под потока | 720x480,320x240 и т.н. |
| Скорост на видео бит | 32kbps ~ 20480kbps |
| Тип тарифа на бита | Променлива скорост, фиксирана скорост |
| Честота на кадрите | 50Hz: 1fps ~ 50fps 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Аудио компресия | AAC, G711A |
| Скорост на аудио бит | 96kbps, 128kbps |
| Мрежов протокол | Dante AV - H, NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP (S), ONVIF, DHCP, GB/T28181, Мултикаст; Поддържайте пълна ND |
| Вход/изходен интерфейс | |
| HD изход | 1xhdmi 1x3g - SDI: BNC Тип, 800MVP - P, 75Ω, заедно с SMPTE 424M стандарт |
| Лан | 1xrj45: 10m/100m/1000m Ethernet интерфейс |
| Аудио интерфейс | 1CH: 3,5 мм аудио интерфейс, линия в 1CH: 3,5 мм аудио интерфейс, ред |
| USB | 1xUSB2.0: Тип a |
| Комуникационен интерфейс | 1xrs232 В: 8pin min din, максимално разстояние: 30m, протокол: visca/pelco - d/pelco - p 1XRS232 OUT: 8pin min din, максимално разстояние: 30m, протокол: Aska Network Използвайте само 1xrs485: 2pin Phoenix порт, максимално разстояние: 1200m, протокол: Visca/Pelco - D/pelco - p |
| Power Jack | Тип Jeita (DC в 12V) |
| Обща спецификация | |
| Захранване | DC 12V/2A (MAX) |
| Консумация на енергия | 24W (макс.) |
| Работна температура | 0 градуса ~ 40 градуса |
| Работна влажност | 20% -80% RH |
| Съхранявайте температурата | -20 градуса до 60 градуса |
| Съхранявайте влажността | 20% -90% RH |
| Размер на продукта | 156.1*176.4*175.3mm / 285*217*197mm (преди / след опаковане) |
| Тегло на продукта | 1.51kg / 2.6kg (нето / бруто тегло) |
* Надеждни OEM производствени услуги от Tenveo
* Топ производители на договори за видео и аудио
* ISO - сертифицирана фабрика
* Ниски производители на MOQ с контрол на качеството
* Конкурентни доставчици на ценообразуване на производството
Добре дошли да се свържете с нас:
+86 135 5233 5495|Тел, +86 134 7469 0572|WhatsApp, +86 135 5233 5495|WeChat
Имейл: Sales09@tenveo.com|www.tenveo - видео - conference.com
SZ Tenveo Video Technology Co, .ltd
Добавяне: B-8th етаж, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., Shenzhen, Китай, Китай
Популярни тагове: Tevo - NV620A-4K 20X Оптично увеличение Камера за видео конференция, Китай, производители, търговия на едро, цена, ниска цена, направена в Китай




