TenVeo 4K Автоматично проследяване SDI USB IP 20x PTZ конферентна камера
TenVeo 4K Автоматично проследяване SDI USB IP 20x PTZ конферентна камера, оборудвана със Sony 1/2 . 8 "CMOS сензор и 8,29 мегапиксела, TenVeo UVS20A -4 k ptz камера доставя истинска 4K Clarity With Lifelike Colarity Fidelity and Sharkness. от ...
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
TenVeo 4K Автоматично проследяване SDI USB IP 20x PTZ конферентна камера
Оборудван с Sony 1/2 . 8 "CMOS сензор и 8 . 29 мегапиксела, Tenveo UVS20A -4 K PTZ камера доставя истинска 4K яснота с Lifelike Colority и острота. Персонала за яснота за конференции, излъчване на живо и улавяне на лекции.

Преведете продукцията си на следващото ниво с интелигентно автоматично проследяване .
Вграденият AI проследяващ двигател на UVS20A -4 K's интелигентно идентифицира човешките цели, адаптира се към движението и поддържа рамкиране, гарантирайки, че презентаторите остават центрирани и във фокус в .

UVS20A -4 k поддържа изчерпателен набор от интерфейси и протоколи за стрийминг, като прави интеграция в съществуващите системи без усилие .
-- Видео изходи: HDMI, USB 3.0, SDI, RJ45 (Поддръжка POE+)
-- протоколи за стрийминг: RTSP, RTMP, SRT, NDI®|HX2
-- Контролни интерфейси: RS232, RS485, USB (UVC), IP
-- Контролни протоколи: Visca, Pelco-D/P, ONVIF, Visca Over IP
Независимо дали за стрийминг на живо, отдалечено сътрудничество или интеграция на системата, TenVeo UVS20A -4 k се адаптира към вашата среда без усилие .

| Модел № . | Tevo-uvs20a -4 k |
| Сензор за изображение | Sony 1/2.8 "CMOS |
| Ефективни пиксели | 8.29mp |
| Оптично увеличение | 20x оптично увеличение |
| Обектив | f =4.95 mm ~ 99mm |
| Бленда | F1.7-F3.7 |
| Хоризонтален ъгъл | 51.9 градуса ~ 3,0 градуса |
| Вертикален ъгъл | 39,7 градуса ~ 2,2 градуса |
| Диагонален ъгъл | 63.1 степен -3.7 степен |
| Видео формат | 4kp@30/25fps, 2kp@60, 1080p@60/59.94/50/30/29.97/25fps, 720P@60/59.94/50/30 480p@30fps, 240p@30fps |
| Формат за кодиране на видео | H .264, h .265, mjpg, yuy2 |
| Компенсация на подсветката | Подкрепа |
| Snr | По -голям или равен на 50 dB |
| Фокус | Автоматично / ръчно |
| Намаляване на цифровия шум | 2D и 3D намаляване на шума |
| Излагане | Автоматично / ръчно |
| I / O интерфейс | |
| Видео интерфейси | HDMI, USB3.0, RJ45, SDI |
| Формат на компресиране на видео | H .264, h .265, mjpg, yuy2 |
| Лан | 10м/100 м адаптивен Ethernet порт; Подкрепете POE IEEE802.3AF |
| Мрежов протокол | RTSP, RTMP, Visca Over IP, OnVif, SRT, NDI|HX2 |
| Контролен протокол | Visca/Pelco-D/Pelco-P; Степента на бод: 2400/4800/9600/38400 |
| Контролен интерфейс | RS232 (само вход), RS485, USB3.0 (UVC1.1), RJ45 |
| PTZ параметър | |
| Хоризонтално въртене | 350 градуса (± 175 градуса) 0,1 градуса /s -100 степен /s |
| Вертикално въртене | 180 градуса (± 90 градуса) 0,1 градуса /s -80 градус /s |
| Предварително зададен номер | Потребителят може да настрои до 255 предварителни настройки (10 предварителни настройки от IR дистанционно) |
| Общ параметър | |
| Експлоатационни системи | Windows 10, Windows 11 или по -високо; Android, Mac OS ™ 10 . 10 или по -високо, Linux (необходим за поддръжка на UVC.) |
| Входно напрежение | DC 12V |
| Вход ток | 2 . 0a (макс.) |
| Консумация на енергия | 24w (max .) |
| Съхранявайте температурата | -20 степен до 60 градуса |
| Съхранявайте влажността | 20% -90% rh |
| Работна температура | 0 степен до 40 градуса |
| Работна влажност | 20% -80% rh |
| Размер (W*H*D) | 166*165*170mm/ 285*217*197mm (преди/ след опаковане) |
| N.W. / G.W. | 1,6 кг/ 2,8 кг (нето/ брутно тегло) |
Популярни тагове: Tenveo 4K Автоматично проследяване SDI USB IP 20x PTZ Конферентна камера, Китай, производители, търговия на едро, цена, ниска цена, направена в Китай
Може да харесаш също
-

4K 12x оптично увеличение с USB3.0 PTZ Conference Vi...
-

FHD 4K уеб камера с вградена - в микрофон за Skype
-

4x Zoom EPTZ уеб камера USB2.0 Видео изход за видеок...
-

UHD 4K PTZ конферентна камера с 12X оптично увеличен...
-

Професионална камера за стрийминг на живо 12x увелич...
-

Пълно представен 4K 12x Optical Zoom NDI/POE/SDI/HDM...

