12x Zoom 4K Камера за видео конференция с HDMI USB Poe NDI
Модел № :Tevo за това {1 )vl12u ndi
* 12x оптично увеличение
* Sony IMX 415 1/2.8 "CMOS сензор, 8.29 мега пиксел
* Качество на UHD4K изображение, широк ъгъл на изглед
* HDMI USB, RJ45 Видео изход (поддръжка PoE & IP стрийминг)
* Точно, гладко и мълчаливо движение на PTZ (PAN: 350 градуса, наклон: 180 градуса)
* 2D и 3D NR за най -добро качество на видео при различни условия на осветление
* Предварително настройка: 10 чрез IR дистанционно настройване (256 чрез RS232)
* Поддръжка Visca, Pelco - P и Pelco - D протокол, RS232/RS485/IP/IR дистанционно управление
* Мрежов протокол: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast и т.н.
* Поддръжка за поставяне на работния плот, монтаж на тавана, монтаж на стена и триножен монтаж (заден ход)
* Подкрепете POE/NDI: Може ли захранване, контрол, настройка и визуализация на видео върху един Ethernet кабел.
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта

VL12U 4K камерата е оборудвана с POE, USB3.0, Sony сензор, наистина 4K обектив, 12x оптично увеличение и Ultra - HD система за изображения. Той доставя рязко видео, изключителен цвят и изключителна оптична точност. Неговото изградено - в AL технологията оптимизира светлинния баланс, за да подчертае лицата и да се правят естествени - изглеждащи тонове на кожата дори при придружени или подсветчни условия. В допълнение, 12x оптично увеличение с 70,82 градуса с широк хоризонтален ъгъл дава възможност лесно да отговори на нуждите на средни до големи - срещи за размери.





| Модел № | VL12U NDI |
| Сензор за изображение | Sony IMX 415 1/2.8 "CMOS |
| Ефективни пиксели | 8.29MP, 16: 9 |
| Видео формат | HDMI (4KP@30/25fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps); USB3.0 (3840*2160p@30fps, 2560*1440p@30fps, 1920*1080p@30fps, 1280*720p@30fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps; yuy2/nv12/h.264/h.265/mjpg) |
| Оптично увеличение | 12x увеличение |
| Обектив | f =3.9-46.8 mm |
| Бленда | F1.6-F2.8 |
| Хоризонтален ъгъл | 70,82 градус (W) -6.48 градуса (t) |
| Вертикален ъгъл | 47,72 градус (w) -73,66 градуса (t) |
| Диагонален ъгъл | 78.58 градуса (W) -7.42 градус (t) |
| Компенсация на подсветката | Подкрепа |
| Snr | >50db |
| Фокус | Автоматично / ръчно |
| Намаляване на цифровия шум | 2D и 3D намаляване на шума |
| Излагане | Автоматично / ръчно |
| Видео интерфейси | HDMI, USB3.0 C, RJ45 |
| Формат на компресиране на видео | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Лан | 10м/100 м адаптивен Ethernet порт; Подкрепете POE IEEE802.3AF |
| Мрежов протокол | NDI|HX2, RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Подкрепете Visca над IP |
| Контролен протокол | Visca/pelco - d/pelco - p; Скорост на бод: 38400/9600/4800/2400 |
| Контролен интерфейс | RS232 (само вход), RS485, USB3.0 C (UVC1.1), RJ45 |
| Въртене на тилата | ± 175 градуса, -90 градуса-+90 степен |
| Скорост на контрол на тигана | 0.1 -80 степен /сек |
| Скорост на контрол на наклона | 0.1 -60 степен /сек |
| Предварително зададен номер | Потребителят може да настрои до 255 предварителни настройки (10 предварителни настройки от IR дистанционно) |
| Експлоатационни системи | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 или по -високо, Linux (необходим за поддръжка на UVC.) |
| Входно напрежение | DC 12V |
| Вход ток | 2.0a (макс.) |
| Консумация на енергия | 13W (макс.) |
| Съхранявайте температурата | -20 градуса до 60 градуса |
| Съхранявайте влажността | 20% -90% RH |
| Работна температура | 0 градуса до 40 градуса |
| Работна влажност | 20% -80% RH |
| Размер (W*H*D) | 171.6*192.6*171.6mm/ 260*217*197mm (преди/ след опаковане) |
| N.W. / G.W. | 1.35kg/ 2.05kg (нето/ бруто тегло) |
| Аксесоар | 1 x камера; 1 x USB кабел; 1 x адаптер за захранване; 1x IR дистанционно управление; 1 x Стенна монтиране; 1 x Ръководство |
| Mfg. Гаранция | 3 години стандартни части и гаранция за труд |
Популярни тагове: 12x Zoom 4K Камера за видео конференция с HDMI USB Poe NDI, Китай, производители, търговия на едро, цена, ниска цена, направена в Китай
Може да харесаш също
-

Най -добрата видео уеб камера с 4K 30fps за Skype и ...
-

4K USB 2.0 PTZ камера за видеоконференции IR дистанц...
-

4K видео Конферентна камера Tele - Решение за срещи
-

FHD 4K уеб камера с вградена - в микрофон за Skype
-

4x Zoom EPTZ уеб камера USB2.0 Видео изход за видеок...
-

VA300C 4K EPTZ Webcam Conference Webcam USB за VMIX ...






