
USB уеб камери за конферентна зала
1. USB3.0 видео изход
2. 1/2.8 '' 4K UHD CMOS сензор
3. 8 Мега пиксел (16: 9)
4. 4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440), 1080P(1920*1080)
5. EPTZ с 5x цифрово увеличение
6. Вграден - в микрофони и високоговорител (VA300B)
7. Добавяне на 1 MIC за разширяване чрез USB - порт (VA300B)
8. 5 m обхват на гласовия пикап, 120 градуса FOV
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
TenVeo High - качество на всички в една USB уеб камери за конферентна зала

| Модел | Tevo - va300b |
| Сензор | Sony IMX415 |
| Ефективен пиксел | 8.29 Mega Pixel |
| Видео изход пиксел | 3840 x 2160@30fps, 2560 x 1440@ 30fps, 1920 x 1080@30fps и т.н. |
| Цифрово увеличение | 5x |
| Зрително поле | 118,8 градуса (г), 109,9 градуса (з), 74,6 градуса (V) |
| Dnr | 2d и 3d DNR |
| Кодиране | YUV, MJPG |
| Епц | Подкрепа |
| AI функция | Подкрепа |
| Изграден - в микрофон | NTSC/PAL |
| Предварително зададена позиция | 2 |
| Обхват на пикап на глас | 5 метра |
| Вграден - в високоговорител | 1 |
| Захранване | Тип - C/12V адаптер за захранване |
| Входно напрежение | 12V или 5V |
| Дистанционно управление | Да |
| Поддръжка на приложението | Софтуер: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, Obs и Xsplit, Etc. |
| Системни изисквания | Windows 7/8/10 или по -горе, macOS 10.7 или по -горе, Chrome OS V29.01547 или по -горе |
| Работна температура | 0 градуса -- 50 степен |
| Температура на съхранение | 0 градуса -- 60 степен |
| Работна влажност | 20 ~ 85% rh |
| Размер на продукта | 210*58*50mm / 263*136*80mm ((преди / след опаковане) |
| Тегло на продукта | 0,25 кг / 0,6 кг (нето / бруто тегло) |
Популярни тагове: USB уеб камери за конферентна зала, Китай, производители, търговия на едро, цена, ниска цена, направени в Китай





