Преносима уеб камера 1080p система за видеоконферентна връзка
Модел: TEVO-VA200 Pro
Име: Аудио и видео всичко в една уеб камера
Сензор за изображение: 1/2.7 CMOS сензор (OV2710)
Увеличение: Фиксиран фокус
Резолюция: 1920×1080
Интерфейс: Micro USB2.{1}}
Обектив: 2,2 мм широк ъгъл на видимост
Ефективен пиксел: 2,10 мегапиксела
Формат на видео компресия: MJPEG, YUV
Захранване: USB захранване, 5V, 70mA
Вградени 2 всенасочени микрофона и 2 високоговорителя
Хоризонтален ъгъл на гледане: Диагонал: 124 градуса, Хоризонтален: 112 градуса, Вертикален: 82 градуса
Система за поддръжка:Windows:10, 8.1, 8, 7 и macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7
Съвместим софтуер: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting и др.
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
Преносима уеб камера 1080p система за видеоконферентна връзка








| Модел | TEVO-VA200 Pro |
| име | Аудио и видео всичко в една уеб камера |
| Сензор за изображение | 1/2.7 CMOS сензор (OV2710) |
| Лещи | 2,2 мм широк ъгъл на видимост |
| Ефективен пиксел | 2,10 мегапиксела |
| Увеличаване | Фиксиран фокус |
| Интерфейс | Micro USB2.{1}} |
| Формат за компресиране на видео | MJPEG, YUV |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Хоризонтален ъгъл на гледане | Диагонал: 124 градуса, хоризонтален: 112 градуса, вертикален: 82 градуса |
| Минимална осветеност | 350 лукса |
| Захранване | USB захранване, 5V, 70mA |
| микрофон | Вграден всенасочен микрофон |
| високоговорител | Вградени високоговорители |
| MOD | 50 см |
| Бял баланс | Автоматичен |
| FPS | Максимум 30 кадъра в секунда (MJPG) |
| Дължина на кабела | 3m |
| Поддържаща система | Windows:10, 8.1, 8, 7 и macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Съвместим софтуер | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting и т.н. |
| Аксесоари | USB кабел, ръководство за употреба |
| Консумация на енергия | 2w |
| Честота на високоговорителя | 20Hz-20KHz |
| импеданс | 4Ω |
| Максимална производителност | 85 dB |
| Посока на микрофона | Всепосочен |
| Чувствителност | -33dBFS |
| Честота на микрофона | 20Hz-20KHz |
| Обхват на вдигане (радиостанции) | 3m |
| Размер на продукта | 262(Ш)×85,5(Д)×110(В) мм |
| Тегло на продукта | 0.33 g |
Популярни тагове: преносима уеб камера 1080p система за видеоконферентна връзка, Китай, производители, на едро, цена, ниска цена, произведени в Китай













