TEVO-V1080 PTZ 1080P Добро качество Полезна конференция Чат USB Video Conference Камера
Mar 25, 2017
Модел NO .: TEVO-V1080
Цвят: Сребрист
Време за доставка: 3 дни след плащането
Ефективни пиксели: 2.1 мегапиксела
Вградени Видео изход: USB 2.0
Език: английски
Протокол: Visca, Pelco-D / P
Индивидуално: Индивидуално
Запазена марка: PUAS
Спецификация: 135 * 145 * 150 милиметър
HS код: 8525
Видео: Видео
OEM: ODM
Сензор: 1 / 2.8 "HD CMOS Цвят
Обектив: Фиксиран фокус
OSD: Да
Сертификат: CE, ISO9001
Състояние: Нов
Сертификация: CE, RoHS, ISO, FCC
Транспортна опаковка: Neutral пакет или като Индивидуално
Произход: Китай
Преглед на продукта:
TENVEO съчетава 1080P високо цифров видео изход с удобството на традиция USB 0.0 2, като предоставя метод за маркетинг за изграждане на икономически видео конференция. USB 0.0 2 видео конферентна камера, с 2. 2 MP CMOS сензор цвят, продукция с висока резолюция на изображението качество на картината, която да достигне до 1080p / 3 0 и 720p / 30. Подкрепа RS232C и RS422 за дистанционно управление (VISCA, PELCO P / D протокол) интерфейс, за всички настройки на фотоапарата и панорама / наклон / увеличение дистанционно управление за контрол комуникация с висока скорост, настройка многофункционална PTZ.
Невярно Приложение:
TEVO USB 0.0 2 HD видео конферентна камера осигурява идеална персонализирано решение за отдалечено видео конференция, дистанционно обучение, дистанционно медицинско и интернет комуникация и така нататък, от отворено работно пространство за самостоятелна офис площи и конферентна зала.
Характеристики на продукта:
1. Приемането 2. 2 MP ефективни пиксела, 1/2. 8 "Exmor CMOS,
2. Видео формат: MJPEG 1080P / 30 720P / 30
3. 10 х оптични, 12 х цифров
4. USB 2.0 интерфейс, щепсела и да играе
5. USB 2.0 интерфейс, достъп за управление на PTZ и ZOOM
6. Международно пионерски ултра-тих мотор технология, което прави PTZ превърне мълчаливо
7. 128 предварителни настройки и 255 адресни каскади разширение протоколни
8. Вътрешен инициатива VISCA и протокол автоматично идентифициране технология PELCO P / D, няма нужда да се променя код или меню
9. Original проектиран флип технология за автоматично (десктоп / таван монтаж)
Технологични параметри:
| М Odel | TEVO-V1080 |
| Сенс о г | 1 / 2.7 "цветни CMOS HD |
| ефективни пиксели | 2. 2 MP |
| Видео F Ormat | 1080p30, 720P 30 |
| ZOOM | Фиксиран фокус |
| ирис | Auto / Manual |
| Ъгъл F ield на V iew | 56 & # 176 (W) |
| фокус | Auto / Manual / Push |
| Мин. Il lumination | 0.2 Lux /0.005Lux |
| Бял баланс | Auto / Manual |
| S / N съотношение | & # 8805; 50 db |
| Електронен S Хутер | 1 до 1/10000 и |
| Цифрово шумопотискане | 2D / 3D |
| Обратно светлина С ompensation | On / Off |
| Предварително | 255 |
| Pan / Tilt Ъгъл на завъртане | Pan & # 177; 170 & # 176; , Тил -30 & # 176; ~ 90 & # 176; |
| Pan / Tilt Speed | 0.1-180 & # 176; (PAN), 0.1-120 & # 176; (Покажи) |
| Контролен терминал | RS-232C / RS-422 |
| Control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Видеоизходът | USB 2.0 |
| операция на температурата | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186 С |
| мощност | DC12V |
| Мощност С onsumption | 12W |
| тегло | 1.6кг |
Размери:
240 х 95 х 145 милиметра / 330 х 285 х 130мм (преди / след опаковане)
интерфейс View
аксесоари:
DC 12V адаптер за захранване, IR дистанционно управление, за употреба, линия сериен контрол RS-232C, USB 2.0 кабел (5 метра), скоби и винтове.
Бърз старт:
Нашите услуги:
1, с две години гаранция
2, OEM и ODM услуги (език, лого, опаковки и др наличен)
3, Бърза доставка (3-10 дни след получаване на плащането)
4, TT / Paypal приемлива
TEVNVEO Video Technology Co., Ltd е основана през 2002 г., професионален производител на видео конферентна камера, с CE, FCC, ISO9001: 2008 сертификация. Ние се ангажираме да доставя високотехнологични, висококачествени и хуманизирани видео конферентна решения. OEM и ODM е на разположение.
Дон 'т hestiate да се свържете с мен за всякакви информации.
Надявам се да си сътрудничат с вас!
Email: sales02@tenveo.com
Facebook: Xiaoling Ning
Twitter: Кери Ning
Skype: Кери Ning
Какво приложение: + 8618677780472
Ние чат: 18677780472
QQ: 936923808
Търговски Мениджър: cn1520308805nqcx

