HD 1080p 3xoptical Zoom-добрата камера USB2.0 Video Conference Камера технологии (TEVO-VX3-1080)
Mar 24, 2017
Модел NO .: TEVO-VX3-1080
Цвят: Сребрист
Време за доставка: 2 дни след плащането
Ефективни пиксели: 2.1 мегапиксела
Вградени Видео изход: USB 2.0
Видео Формат: 1080P, 720P
Запазена марка: TENVEO
Размери (дълж): 240 х 95 х 145 мм / 330 х 285 х сто и тридесет мм (преди / след опаковане)
Сензор: 1 / 2.7 "HD CMOS Цвят
Обектив: 3 X Оптично
Сертификат: CE, FCC, ISO9001: 2008, RoHS
Видео Link: http://www.tenveo-video-conference.com/
Състояние: Нов
Сертификация: CE, RoHS, ISO, FCC
Транспортна опаковка: Neutral пакет или като Индивидуално
Произход: Китай
HD 1080p 3xoptical Zoom-добрата камера USB2.0 Video Conference Камера технологии (TEVO-VX3-1080)
TEVO-VX3-1080 съчетава 1080P високо цифров видео изход с удобството на традиция USB 2.0, която осигурява метод за маркетинг за изграждане на икономически видео конференция. USB 2.0 видео конферентна камера, с 2.1 MP цвят CMOS сензор, изход образ с висока резолюция качество на картината, която да достигне до 1080p / 30 и 720p / 30 .Support RS232C и RS422 за дистанционно управление (SONY VISCA, PELCO P / D протокол) интерфейс, за всички настройките на фотоапарата и панорама / наклон / увеличение дистанционно управление за контрол комуникация високоскоростен, мултифункционална настройка PTZ.
Невярно Приложение:
PUAS USB 2.0 HD видео конферентна камера осигурява идеална персонализирано решение за отдалечено видео конференция, дистанционно обучение, дистанционно медицинско и интернет комуникация и така нататък, от отворено работно пространство за самостоятелна офис площи и конферентна зала. Тази камера, с високо качество, ще стане изключителен избор.
Размери:
Основен уред:
аксесоари:
Бърз старт:
Технологични параметри:
| М Odel | TEVO-VX3-1080 |
| Сенс о г | 1 / 2.7 HD цвят CMOS |
| ефективни пиксели | 2.1MP |
| Видео F Ormat | 1080p30, 720P30 |
| ZOOM | 3-кратно увеличение |
| Cruise Line | 4 линии |
| Предварително позиция | 64 |
| фокус | Auto / Manual / Push |
| Мин. Il lumination | 5.0Lux при F2.0 |
| Бял баланс | Auto / Manual |
| S / N съотношение | > 50 db |
| Електронен S Хутер | 1 до 1 / 30s |
| Цифрово шумопотискане | / |
| Обратно светлина С ompensation | On / Off |
| Предварително | 255 |
| Pan / Tilt Ъгъл на завъртане | 360 ° |
| Pan / Tilt Speed | 1-280 ° / S (PAN), 1-100 ° / S (Наклон) |
| Контролен терминал | RS-232C / RS-422 |
| Control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Видеоизходът | USB 2.0 |
| операция на температурата | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186 С |
| мощност | DC12V |
| Мощност С onsumption | 12W |
| тегло | 1,72 кг |
Нашите услуги:
1, с две години гаранция
2, OEM услуги (език, лого, packageing др наличен)
3, Бърза доставка (до 2 дни след получаване на плащането)
4, TT / Paypal приемлива
Tenveo видео технологии Ко ООД е основана през 2002 г., професионален производител на видео конферентна камера, с CE, FCC, ISO9001: 2008 сертификация. Ние се ангажираме да доставя високотехнологични, висококачествени и хуманизирани видео конферентна решения. OEM и ODM е на разположение.
Дон 'т hestiate да се свържете с мен за всякакви информации.
Надявам се да си сътрудничат с вас!
Добави .: Room511-514, Fengtian нова техническа сграда, Северна Xuegang Road, Longhua нова дистрибуция. Shenzhen.CN.
Тел: 86-13657740706
Факс: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE: Рейчъл Лян (+8613657740706)
QQ: 451810239

