1080p30 2.1MP USB 2.0 HD PTZ Video Conference Camera (TEVO-V1080)
Mar 24, 2017
Модел NO .: TEVO-V1080
Видео: Видео
Цвят: Сребрист
Време за доставка: 2 дни след плащането
Ефективни пиксели: 2.1 мегапиксела
Сигнална система: 1080P / 30
Camera Control Interface: RS-232C / RS-422
Запазена марка: TEVO-V1080
Спецификация: 135 * 145 * 150
Тип: конферентна видео камера
Сензор: 1 / 2.7 "Exmor CMOS
Обектив: Фиксирана
Вградени Видео изход: USB 2.0
Транспортна опаковка: Цветна кутия с PE пяна, Силна кашон Международен стандарт за опаковане
Произход: Китай
Преглед на продукта:
TEVO-V1080 съчетава 1080P високо цифров видео изход с удобството на традиция USB 2.0, която осигурява метод за маркетинг за изграждане на икономически видео конференция. USB 2.0 видео конферентна камера, с 2.1 MP цвят CMOS сензор, изход образ с висока резолюция качество на картината, която да достигне до 1080p / 30 и 720p / 30 .Support RS232C и RS422 за дистанционно управление (SONY VISCA, PELCO P / D протокол) интерфейс, за всички настройките на фотоапарата и панорама / наклон / увеличение дистанционно управление за контрол комуникация високоскоростен, мултифункционална настройка PTZ.
Невярно Приложение:
TEVO-V1080 USB 2.0 HD видео конферентна камера осигурява идеална персонализирано решение за отдалечено видео конференция, дистанционно обучение, дистанционно медицинско и интернет комуникация и така нататък, от отворено работно пространство за самостоятелна офис площи и конферентна зала. Тази камера, с високо качество, ще стане изключителен избор.
Характеристики на продукта:
Приемането 2.1 MP ефективни пиксела, 1 / 2.7 "Exmor CMOS
Видео Формат: 1080P / 30 720P / 30
USB 2.0 интерфейс, лесен монтаж и експлоатация
USB 2.0 интерфейс, достъп за управление на PTZ и ZOOM
В международен пионерски ултра-тих мотор технология, което прави PTZ превърне мълчаливо
128 пресети и 255 адрес каскади разширение протокол
Вътрешен Инициатива VISCA и протокол автоматично идентифициране технология PELCO P / D, няма нужда да се променя код или меню
Оригинален предназначена за автоматично флип технология (/ таван монтаж на работния плот)
Технологични параметри:
| МОДЕЛ | Tevo-v1080 |
| сензор | 1 / 2.7 & # 8243; HD цвят CMOS |
| ефективни пиксели | 2.1MP |
| Формат на видеоклипа | 1080P30,720P30 |
| ZOOM | фиксиран фокус |
| ирис | Auto / Manual |
| Ъгъл Зрително поле | 120 и # 176 (W) |
| фокус | Auto / Manual / Push |
| Мин. осветление | 5.0Lux при F2.0 |
| Бял баланс | Auto / Manual |
| S / N съотношение | & # 8805; 50 db |
| електронен затвор | 1 до 1 / 30s |
| Цифрово шумопотискане | / |
| Обратно светлина за възнаграждения | On / Off |
| Предварително | 255 |
| Pan / Tilt Ъгъл на завъртане | Пан 360, Тил -45 ~ 90; |
| Pan / Tilt Speed | 1-280 ° / S (PAN), 1-100 ° / S (Наклон) |
| Контролен терминал | RS-232C / RS-422 |
| Control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Видеоизходът | USB 2.0 |
| операция на температурата | 0-50 ℃ |
| мощност | DC12V |
| Консумация на енергия | 12W |
| тегло | 1.66кг |
Размери:
аксесоари:
DC 12V адаптер за захранване, IR дистанционно управление, за употреба, линия сериен контрол RS-232C, USB 2.0 кабел (5 метра), скоби и винтове.
Добави .: Room511-514, Fengtian нова техническа сграда, Северна Xuegang Road, Longhua нова дистрибуция. Shenzhen.CN.
Тел: 86-13657740706
Факс: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE: Рейчъл Лян (008613657740706)
QQ: 451810239

