Аудио и видео - всичко в една уеб камера TEVO-VA200Pro
Aug 11, 2020


| Модел | TEVO-VA200 Pro |
| Име | Аудио и видео - всичко в една уеб камера |
| Сензор за изображение | 1 / 2.7 CMOS сензор (OV2710) |
| Лещи | 2.2 мм широк ъгъл на видимост |
| Ефективен пиксел | 2,10 мегапиксела |
| Мащабиране | Фиксиран фокус |
| Интерфейс | Микро USB 2.0 |
| Формат за видео компресия | MJPEG, YUV |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Хоризонтален ъгъл на гледане | 112° |
| Минимално осветление | 350Lux |
| Захранване | USB захранване, 5V, 70mA |
| Микрофон | Вградени 2 Omni насочени микрофона |
| Високоговорител | Вградени 2 високоговорителя |
| MOD | 50см |
| Бял баланс | Автоматичен |
| FPS | Макс. 30fps (MJPG) |
| Дължина на кабела | 3m |
| Система за поддръжка | Windows: 10, 8.1, 8, 7 и macOS 10.12 ~ 10.14 、 OS X 10.8 ~ 10.11 、 Mac OS X10.0 ~ 10.7 |
| Съвместим софтуер | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting и т.н. |
| Аксесоари | USB кабел, Ръководство за потребителя |
| Консумация на енергия | 2w |
| Честота на високоговорителите | 20Hz ~ 20KHz |
| Импеданс | 4Ω |
| Максимална мощност | 85dB |
| Посока на микрофона | Всепосочна |
| Чувствителност | -33dBFS |
| Честота на микрофона | 20Hz ~ 20KHz |
| Вземете обхват (радиостанции) | 3m |
| Размер на продукта | 262 (Ш) × 85,5 (Г) × 110 (В) мм |
| Тегло на продукта | 0.33 g |





